Çelik Halat Personel Alımı 2018

celik-halat-personel-alimi

Çelik Halat Personel Alımı Yapıyor!

Çelik Halat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Çelik Halat personel alımı yapıyor. Çelik Halat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çelik Halat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Çelik Halat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1962 yıllarında kurulup 1968 yılında sektördeki faaliyetlerine başlayan Çelik Halat bugün kendi sektörünün lider firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana gösterdiği başarılı hizmetlerle büyüyüşünü sürdüren Çelik Halat personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çelik Halat İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonu

En önemli varlığımız olan insanın; çağdaş yönetim uygulamaları ile gelişimini sağlayarak, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında, şirkete en yüksek katkıyı vermesini temin etmektir.

İnsan Kaynaklarının Misyonu

Üretimin temel kaynaklarından olan ve zor bulunan nitelikli insanı en verimli ve en etkin şekilde kullanarak, üretimin ve karın artmasına katkıda bulunmaktır.

Çelik Halat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Kocaeli bölgesinden yapacak olan Çelik Halat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Çelik Halata iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mamul Ambar Elemanı Kocaeli
Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli
Makine Operatörü Kocaeli
1 Cevap = “Çelik Halat Personel Alımı 2018”
  1. Şükrü 4 Ocak 2017

Bir Cevap Yaz