Cemsan Personel Alımı 2018

cemsan-personel-alimi

Cemsan Personel Alımı Yapıyor!

Cemsan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Cemsan personel alımı yapıyor. Cemsan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Cemsan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Cemsan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kendi sektörünün önemli markalarından biri olan Cemsan uzun yıllardan bu yana Ankara bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Cemsan personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Cemsan İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Cemsan İnsan Kaynakları politikalarının başlıca hedefleri, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirilerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde gerekli haberleşme kaynaklarını kullanarak her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına ortam hazırlamak, çalışanlarına rahat, güvenli bir iş ortamı sağlayarak verimliliği artırmaktır.

Cemsan’da personel seçme ve yerleştirme süreci, kurum kültürü, şirket hedefleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirecek şekilde yapılmaktadır. İşe alımlarda fırsat eşitliği ilkesi gözetilir, değerlendirmeler bilgi ve deneyime göre yapılır. ( Kaynak )

Cemsan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genel olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Cemsan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Cemsan’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satınalma Elemanı Ankara
Yurtdışı Pazarlama Yönetici(ispanyolca) Ankara
Yurtdışı Bölge Satış Yöneticisi (Arapça bilen) Ankara
Şantiye Müdürü Ankara
Argon Kaynakçısı Ankara
Makine Mühendisi Ankara
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Ankara
1 Cevap = “Cemsan Personel Alımı 2018”
  1. Hüsamettin 4 Ekim 2016

Bir Cevap Yaz