Çemtaş Personel Alımı 2017

cemtas-personel-alimi

Çemtaş Personel Alımı Yapıyor!

Çemtaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Çemtaş personel alımı yapıyor. Çemtaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çemtaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Çemtaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Çemtaş Bursa bölgesinde 1970 yıllarında kurulmuştur. O yıllardan günümüze kadar çok iyi bir büyüme kaydeden ve Türkiye’nin en büyük çelik üreticilerinden birisi olan Çemtaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Çelik sektörü dışında bir çok sektörde daha faaliyetlerini sürdüren çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Çemtaş gibi büyük bir firmada çalışmayı düşünüyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çemtaş İnsan Kaynakları

Küreselleşen Dünya ve hızlı rekabet ortamında insan faktörü firmaların ayakta kalabilmeleri ve rekabet üstünlüğü sağlayabilmeleri için en önemli etkenlerden biri haline gelmiştir.

Bu bilinçle ÇEMTAŞ’ ta insan kaynakları süreci şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş , aidiyet mensubu çalışanlarla ulaşılacağına inanan Şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

Bu amaçla ÇEMTAŞ’ ta İnsan Kaynakları uygulamaları, mevcut ve gelecekte kurulacak işlerin tarifi, değerlendirmesi ve planlaması, kadroların tespit ve tahsisi ve belirlenen bu kadrolarda çalışan şirket mensuplarının hak ve ödevlerinin, dengeli bir görev-yetke ve sorumluluk dağılımı yapılarak, çalışanlara fırsat eşitliği ve kendini geliştirme olanağı sağlayacak yansız ve adil uygulama standardı oluşturacak şekilde düzenlenir ve uygulanır.

Çemtaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak Bursa bölgesinden yapacak olan Çemtaş personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kalıp Tasarım Sorumlusu Bursa
İşçi Bursa
Müşteri Hizmetleri Mühendisi Bursa

Çemtaş iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir