Cengiz İnşaat Staj Başvurusu 2017

Cengiz İnşaat Staj Başvurusu

Cengiz İnşaat staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Cengiz İnşaat şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Cengiz İnşaat staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Cengiz İnşaat Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Cengiz İnşaat Staj Başvurusu

Cengiz inşaat stajyer alımı yapmaktadır. Üniversite okuyan öğrencilere staj olanağı sağlayarak kendilerini geliştirme ve yetiştirme konusunda büyük destek vermektedir. Firmanın kurucuları tarafından belirlenmiş olan staj şartlarına uygun olan tüm öğrenciler staj başvuru yapmaya hak görülmüştür.

Cengiz İnşaat Hakkında

1987 yılında kurulan Cengiz inşaat, Cengiz holding’e bağlıdır. Firmanın faaliyet alanları; otoyol, köprü, viyadük, tünel, metro, demiryolu, baraj ve hidroelektrik santralleri, liman, bina ve tesis inşaatları vs. tüm altyapı ve üstyapı işleri ile hizmet sağlamaktadır.

Cengiz İnşaat Staj Şartları

İnşaat mühendisliği yada mimarlık bölümünde lisans ve ya yüksek lisans yapan öğrenci olması gerekmektedir. Staj zorunluluğu sınıfında okuyor ve staj başvurusu belgesini getirmek zorundadır. Şantiye gibi yerlerde staj yapacak olan öğrenciler is güvenliği eğitimini alması gerekmektedir. 5510 yasasına göre öğrencinin okuduğu okul stajyerin sigortasını yapmak zorundadır.

Cengiz İnşaat Staj Başvurusu Nasıl Yapılır

Cengiz inşaat stajyeri olmak için Cengiz.com.tr adresinden kariyer bölümünde bulunan staj başvuru formunu eksiksiz ve hatasız dolmanız gerekmektedir. Belli dönemlerde staj bölümleri açılmasından dolayı kariyer bölümündeki staj başvuru formunda staj bölümünün aktifliğini olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Staj başvuruları sadece web adresi üzerinden yapılması gerekmektedir. E-mail ile yapılan Cengiz inşaat staj başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Şantiye stajyerleri şantiyenin proje müdürleri ile görüşme yapabilirler.

Diğer İnşaat Firmalarının Staj Başvuruları İçin;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin