Çepaş Galvaniz Personel Alımı İş İlanları 2017

Çepaş Galvaniz Personel Alımı

Çepaş Galvaniz insan kaynakları hakkında bilgiler ve Çepaş Galvaniz personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Çepaş Galvaniz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çepaş Galvaniz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Çepaş Galvaniz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Çepaş Galvaniz İnsan Kaynakları

Çepaş Gonvarri olarak, dinamik ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını arttıran, kurumsal hedefleri bireysel hedeflerle uyumlu hale getirerek aidiyet duygusu yaratan, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile kültürel-etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden oluşturduğumuz yaklaşımlarımızı güven veren global vizyon ve misyonumuzla yeni zamanlara taşıyan bir İnsan Kaynakları Politikası izlemekteyiz

PERFORMANS YÖNETİMİ VE KARİYER GELİŞİMİ

Şirketimizin izlediği performans yönetimi ve kariyer gelişimi politikaları, nitelikli ve yüksek motivasyonlu işgücünün yaratacağı farka inanarak çalışanlarını özenle seçer ve gerek mesleki gerek kişisel gelişimleri için onları destekler. Dahilinde bulunduğumuz global algının dinamikleri ile yerel değerleri sentezleyerek çalışmalarımızı kabiliyet ve yetkinliklerine göre desteklemekteyiz. Performans Yönetimi algımız, şirket hedeflerinin çalışanlara indirgenerek, çalışanların şirket hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi, bireysel performansların düzenli ve objektif metodlarla değerlendirilmesi, eğitim, gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve kariyer yönetimi süreçlerini kapsar. Şirketimizde performans değerlendirme süreci; hedef paylaşımı ve bireysel yetkinlikler baz alınarak yıllık olarak yapılır.

Çepaş Galvaniz Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara’dan yapan Çepan Galvaniz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek Çepaş Galvanize iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan link adreslerini kullanarak Çepaş Galvaniz’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/cepas-galvaniz-demir-celik-mad-is-ilanlari-c10982-p1067/

Çepaş Galvaniz iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin