CEYO Personel Alımı 2018

ceyo-personel-alimi

CEYO Personel Alımı Yapıyor!

CEYO insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre CEYO personel alımı yapıyor. CEYO iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? CEYO iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde CEYO eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

CEYO Hakkında

Ceyo Ortopedik Sandalet Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1964 yılında kurulmuş olan sektörün öncü ve lider kuruluşudur. Kuruluşundan bugüne kadar üretmiş olduğu modellerle ayak sağlığı başta olmak üzere kalite, kullanım rahatlığı gibi konularda uzmanlığıyla tanınan bir markadır.

Türk Patent Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin tanınmış markaları” statüsünde tescil edilmiştir. Terlik, sandalet ve ayakkabı üretimi yapan CEYO Türkiye genelinde 1500 yetkili perakende satıcı ve Türkiye’nin seçkin AVM ve Caddelerinde yer alan 52 Kurumsal mağazayla perakende sektöründe yer almaktadır.

Amerika, Japonya, Portekiz, Lübnan, Suriye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Libya, Umman, Azerbaycan, Gürcistan, Kenya, İran, Irak, Mısır, Nijerya, Karadağ başta olmak üzere 25 ülkeye ihracat yapan Ceyo, aynı zamanda yurt dışı perakende zinciri ve mağaza açma projelerini de yürütmektedir. Yurt dışında Kuzey Kıbrıs ‘da 2, Suriye’de 4, Lübnan’da 5, Birleşik Arap Emirlik’ lerinde 3, Karadağ’ da 1 ve Gürcistan’da 2 olmak üzere toplam 17 kurumsal mağaza ve 200’ü aşkın satış noktasında satılmaktadır.

Müşterilerimizin markamıza duyduğu güvenin sorumluluğu ve Türkiye’nin tanınmış markaları arasında olmanın gururunu yıllar boyu taşımayı hedefliyoruz.

CEYO Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Ülkemizin bir çok bölgesinde faaliyetlerine devam eden CEYO personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinde duyurmaktadır. Ayrıca size vereceğimiz link adresinden CEYO insan kaynakları sayfasına girerek iş başvurusu konusunda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. CEYO insan kaynakları sayfasına gitmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz