Chakra Tekstil Personel Alımı 2017

chakra-tekstil-personel-alimi

Chakra Tekstil Personel Alımı Yapıyor!

Chakra Tekstil insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Chakra Tekstil personel alımı yapıyor. Chakra Tekstil iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Chakra Tekstil iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Chakra Tekstil eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Chakra Tekstil Hakkında

2005 yılında yaratılan ve yüzde yüz Türk markası olan Chakra, Denizli’nin büyük sanayi kuruluşlarından Kocaer Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Kocaer Tekstil’e bağlıdır. Özellikle dokunma duyunuzu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçlarınızı cevaplayan ürünleriyle sevilen ve tercih edilen bir marka oldu.

Chakra markası, doğallığın pozitif enerjisini, evlere hatta banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına taşıma düşüncesiyle yaratıldı.

Markanın bambu odaklı koleksiyonları, insan-doku iletişimini pozitif yaşam enerjisi ile birleştirmektedir.

Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları, ev giyimi, ev aksesuarları, aromatik yağ, koku, kandil, mum ve vücut bakım ürünleriyle saf, temiz, kaliteli ve ince zevkli tanımlamalarıyla bütünleşen Chakra, mağazalarında da aynı hisleri uyandırmak için özel tasarımlara imza atıyor.

Yalın zevk, duru ambiyans ve içine çeken dinginlik Chakra mağazalarını oluşturan başlıca unsurlardır.

Ev-banyo tekstili ve kişisel bakım sektörünün yeni katma değeri Chakra, ürünleri, mağaza konsepti ile akla gelen ilk markalar arasında hızla yükseliyor. ( Kaynak )

Chakra Tekstil Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Chakra Tekstil personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Chakra Tekstil’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
SAP ABAP Yazılım Uzmanı İzmir
Yazılım Uzmanı İzmir
Muhasebe Uzmanı İzmir
Satış Danışmanları İstanbul – Asya
Satış Danışmanları Ankara
Ön Muhasebe Elemanı Eskişehir
Mağaza Şefi İstanbul
Mağaza Yönetmeni İzmir
Mağaza Yönetmeni Ankara
Mağaza Yönetmeni Samsun
Mağaza Yönetmeni Muğla – Bodrum
Mağaza Yönetmeni Adana
Mağaza Yönetmeni Mersin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir