Çiçek Sepeti Personel Alımı 2018

cicek-sepeti-personel-alimi

Çiçek Sepeti Personel Alımı Yapıyor!

Çiçek Sepeti insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Çiçek Sepeti personel alımı yapıyor. Çiçek Sepeti iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çiçek Sepeti iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Çiçek Sepeti eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2006 yıllaırnda kurulan Çiçek Sepeti ülkemizdeki çiçekçilik sektörünü değiştirmiş ve sektöre yeni bir bakış açısı getirmiştir. Kurulduğu yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle bir çok müşteri kazanan Çiçek Sepeti personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çiçek Sepeti Hakkında

Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kurulan CicekSepeti.com, Türkiye genelinde birlikte çalıştığı 350’ye yakın çiçekçi iş ortağı ve Türkiye’nin dört bir yanına gönderimini sağladığı yüzlerce çiçek siparişiyle, Türkiye’deki en büyük online çiçekçi konumundadır.

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi Amazon.com ve Avrupalı yatırımcı HummingBird Ventures ortaklı CicekSepeti.com, çiçek aranjmanları, kek ve kurabiye buketlerinin yanı sıra ilginç ve kişiselleştirilmiş hediyeler ve takı ürünleri ile binlerce alternatif sunarak sadece “çiçek” değil “hediye” denildiğinde de akla ilk gelen e-ticaret firmasıdır.

Çiçek Sepeti Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımları ağırlık olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Çiçek Sepeti personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Çiçek Sepetine iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Finans Uzmanı İstanbul – Avrupa
Paketleme Elemanı (Seyrantepe) İstanbul – Avrupa
Kurumsal Müşteri Yöneticisi- Satış İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı (Florya) İstanbul – Avrupa
Ürün Grafik Tasarımcısı İstanbul – Avrupa
Kurumsal Satış Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Yetiştirilmek Üzere Mutfak Elemanı İstanbul – Avrupa
Çağrı Merkezi Müşteri Destek Elemanı İstanbul – Avrupa
Yazılım Test Uzmanı İstanbul – Avrupa
Mobil Yazılım Uzmanı İstanbul – Avrupa
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul – Avrupa
Üretim Sorumlusu İstanbul
Ayakkabı Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul
Kurye Yöneticisi İstanbul
Uzun Dönem Finans Stajyeri İstanbul – Avrupa
Uzun Dönem Stajyer İstanbul – Avrupa
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul – Avrupa
2 Cevap Yazılmış = “Çiçek Sepeti Personel Alımı 2018”
  1. Nur 28 Aralık 2016
  2. ibrahim 8 Temmuz 2015

Bir Cevap Yaz