Ciner Yayın Holding Personel Alımı 2017

ciner-yayin-holding-personel-alimi

Ciner Yayın Holding Personel Alımı Yapıyor!

Ciner Yayın Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ciner Yayın Holding personel alımı yapıyor. Ciner Yayın Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ciner Yayın Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ciner Yayın Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ciner Yayın Holding İnsan Kaynakları

Ciner Grubu stratejisini belirlerken iş yaptığı sektörlerde başarılı örnekleri sürekli göz önünde bulundurmasına rağmen onları taklit etme yerine farklı olanı yaratmak ve bu süreci bir planlamadan ziyade yaratma süreci olarak kullanmayı hedeflemiştir. Geleceğe dönük öngörülerimiz geleceği sağlıklı ve doğru yönlendirmeye odaklanmıştır.Bu kapsamda vizyon ve misyonumuz temel ilkelerimizle uyumlu ve tüm çalışanlarımızla benimsediğimiz ortak değerlerimize bağlı kalarak başarılı olmak temel ilkemiz olmuştur.

Sürekli değişim ve yenilikler peşinde koşan Ciner Grubu dünyada ve yaşadığımız rekabet koşulları içinde iş yaptığı sektörlerde alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Bu maksatla insan kaynakları politikasinda; en üst düzeyde bilgi sahibi olan , yeteneklerini sürekli geliştiren teknolojik gelişmeleri yakindan takip eden ve sorgulayan kadrolara sahip olmanın eğitimle geliştilebilineceği bilinciyle, grup içi ve dışı eğitim planlamasına özel önem vermiştir. Bunun sonucu olarak iş yaptığımız alanlarda elde edilen verimlilik bu güne kadar aynı sektörlerde yaratılan ölçeklerin üstüne çıkmıştır. ( Kaynak )

Ciner Yayın Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapacak olan Ciner Yayın Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra siz de bu büyük firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
ZAYIF AKIM VE SANTRAL TEKNİSYENİ İstanbul – Avrupa
YAYIN SİSTEMLERİ SORUMLUSU İstanbul – Avrupa
Bakım Onarım Elemanı İstanbul – Avrupa
Görsel Yönetmen İstanbul – Avrupa
Endüstri Mühendisi İstanbul – Avrupa
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul – Anadolu
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni İstanbul – Anadolu
Paketleme Elemanı İstanbul – Anadolu
Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir