Citroen Personel Alımı 2018

citroen-personel-alimi

Citroen Personel Alımı Yapıyor!

Citroen insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Citroen personel alımı yapıyor. Citroen iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Citroen iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Citroen eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Citroen markasının ülkemizdeki distribütörlüğünü Bayraktar Holding yapmaktadır. Bayraktar Grubu İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara gibi bölgelerde bulunan otomotiv şubeleriyle Citroen markasını temsil etmektedir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Citroen personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Citroen Hakkında

Bayraktar Grubu şirketlerinden olan Baylas Otomotiv A.Ş. 1995 yılından beri Citroën markasının Türkiye distribütörlüğünü sürdürüyor. Otomobil tarihi boyunca çığır açan devrimlere ve büyük buluşlara imza atan Citroën markası, Avrupa’nın otomotiv devi Fransız PSA grubu bünyesinde üretiliyor. Citroën; benzersiz ve insan odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin beklentilerine somut çözümler sunmayı hedefleyen, başarının otomobil satışından ibaret olmadığının bilinciyle çalışan; müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyan bir dünya markası.

Citroën “Créative Technologie” mottosuyla yaratıcılığı ve teknolojiyi başarının hizmetine sunuyor. Citroën,  1919 yılından bu yana otomobil dünyasının temel meselelerine yapıcı ve somut çözümler getirererek sektörün sağlıklı bir şekilde gelişmesine katkıda bulunmuş bir marka. Bugün artık Citroën otomobiller, gerçekten değerli olanı sunuyor: daha fazla tasarım, daha fazla konfor, daha faydalı teknolojiler ve bunların hepsi erişilebilir bir bütçeyle…

Citroen Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi bölgelerde yapan Citroen personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek siz de bu büyük marka altında kariyer hayatınızı sürdürebilirsiniz. Buradan Bayraktar Holding’in insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek Citroen’de çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

1 Cevap = “Citroen Personel Alımı 2018”
  1. Vahit 30 Ağustos 2015

Bir Cevap Yaz