Civil Personel Alımı İş İlanları 2017

Civil Personel Alımı

Civil insan kaynakları hakkında bilgiler ve Civil personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Civil iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Civil iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Civil eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bebek ve çocuk giyiminde ülkemizde önemli markalardan biri olan Civil iş ilanlarını takip ederek sizler de bu büyük markanın bir parçası olabilirsiniz.

Civil Hakkında

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal Cevizli’ de 1996 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.

Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; www.civilim.com ile birlikte siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda 56 mağazaya ulaştı.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her sezon 650 markaya ait yaklaşık 32.000 modeli siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Civil Çocuk Dünyası reyonlarında hamile elbisesi ve hastane çıkışları ile tanıştığımız anne ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan vatandaşlarımızın yoğun talepleri ile açtığımız www.civilim.com üzerinden de mağazalarımızla aynı fiyat ve imkanlarla tüm Türkiye’den tek tıkla güvenli bir şekilde zahmete girmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Civil Çocuk Dünyası “0-14 Yaşta Yok Yok” ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.

Civil Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

İş ilanlarını ihtiyaç durumlarında açıklayan Civil’in personel alımı yapacağı pozisyonlar hakkında medyada bilgi bulunmuyor. Aşağıda yer alan link adresinden Civil iş başvurusu yapabilir ve değerlendirmeler arasına girebilirsiniz.

Civil kariyer sayfası için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 13 Mart 2017
    • 10 Nisan 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin