Collezione Personel Alımı 2017

collezione-personel-alimi

Collezione Personel Alımı Yapıyor!

Collezione insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Collezione personel alımı yapıyor. Collezione iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Collezione iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Collezione eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Collezione 1987 yılında Bakırköy’de açtığı ilk mağazasıyla Türk giyim sektörüne adımını atmıştır. Uzun senelerdir sektörün liderleri arasında yer alan bir çok insanın giyim konusunda ilk tercihi olan Collezione personel alımı yapmayı sürdürüyor. Toplamda 200’ün üzerinde satış noktasıyla kaliteli hizmetlerini sürdüren Collezione yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünya çapında bilindik bir firma olan Collezion’da sizler de çalışmak isterseniz haberimizin devamında yer verdiğimiz firmanın insan kaynakları duyurusunu ve personel alacağı pozisyonları inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Collezione İnsan Kaynakları Politikası

En önemli Kaynağımız, insanımızdır… Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve iyi yetişmiş insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek; insanımızın yeteneklerinden, ve yaratıcılığından yararlanmak; verimliliklerini artırmak; gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin, dayanışmanın yeşerdiği huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak Collezione Ailesi’nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Collezione’de ‘insan’ gerçek kaynak görülürken, takım çalışması da en önemli başarı kaynağı olarak kabul edilmektedir. Çalışanlar arasında karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanarak bunun yansımalarının görülmesi, verimli ve yüksek kaliteli işgücünden oluşan bir ortamın yaratılması; takım çalışmasına yatkın, esnek, bilgi paylaşımı yüksek çalışanların katılımıyla desteklenen yönetim anlayışının uygulanmasının sağlanması amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu amaçla , çalışanlara sürekli İnsan Kaynakları & İş Hukuku Yönetimi, Performans Yönetimi, Kurum Kültürü ,Vizyon, Misyon ve Değerlerle Şirket Yönetimi, Stratejik Planlama , Bütçe ve Performans Yönetimi, Maliyet Analizi, Hazır Giyimde Üretim Planlaması, Toplam Kalite – Süreç Yönetimi ve Kalite Politikası, strateji nedir? gibi konularında eğitimler verilmektedir. Amacımız, “kendini sürekli geliştirebilen , mutlu çalışanlara sahip, başarılı bir şirket olmak”tır.

Collezione Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Şimdilik bütün eleman ihtiyaçlarını İstanbul’dan karşılayacak olan Collezione personel alımı yapacağı listeyi aşağıda açıklamıştır. Size uygun bir işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Ürün Yöneticisi (Müşteri Temsilcisi) İstanbul – Avrupa
Full – Part Time Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Mağaza Müdür – Müdür Yardımcısı İstanbul – Avrupa
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul – Avrupa
E-Ticaret Müdürü İstanbul – Avrupa
Mağaza Müdür – Müdür Yardımcısı İstanbul – Anadolu
Veri Ambarı ve İş Zekası Uzmanı İstanbul – Avrupa
Full – Part Time Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Mağaza Görsel Sorumlusu İstanbul
Yetiştirilmek Üzere Allocator İstanbul – Avrupa
Yetiştirilmek Üzere Allocator İstanbul – Avrupa

Collezione iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 12 Ağustos 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir