Cosmo Home Personel Alımı 2018

cosmo-home-personel-alimi

Cosmo Home Personel Alımı Yapıyor!

Cosmo Home insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Cosmo Home personel alımı yapıyor. Cosmo Home iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Cosmo Home iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Cosmo Home eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kozmetik ürünleri sektöründe adını duyurmuş markalardan biri olan Cosmo Home 1998 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörde gösterdiği faaliyetlerle iyi bir müşteri kitlesi yakalayan Cosmo Home aynı doğrultuda mağaza sayısını da bir hayli arttırmıştır. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Cosmo Home personel alımı yapmaya devam ediyor. İlanın devamını inceleyerek firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Cosmo Home İnsan Kaynakları

MİSYONUMUZ / VİZYONUMUZ

Deneyimli ve uzman kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, yerli – yabancı 40.000 çeşit kozmetik ürünümüzle müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tek bir çatı altında toplamak, firmamızın temel amaçlarındandır.
Cosmo Home adını sektörde ilk sıraya yerleştirmek ve kozmetik denince akla ilk gelen isim olmak, firma olarak temel vizyonumuzdur.

KURUMSAL YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, ürün sevkiyatına gösterdiğimiz ekstra hassasiyet ve tedarikçilerimizle kurduğumuz özenli ilişkiler sonucu ürünlerde süreklilik garantisi sağlamaktayız. Ayrıca uygun fiyatlar ve her dönem yaptığımız güçlü kampanyalarımız; bizi diğer kozmetik firmaları arasında tercih edilir kılmaktadır. Cosmo Home olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim; markayı benimseyen, kampanyaları ve mağazaları sürekli şekilde takip eden ve bizim için övünç kaynağı olan sağlam bir müşteri portföyü oluşturmaktadır. Cosmo Home, yabancı sermayeli diğer kuruluşlardan ve marketlerden farklı olarak, bünyesinde çalışan takım arkadaşlarını eğitimlere tabi tutarak verdiği kaliteli hizmette devamlılık sağlamaktadır. Kozmetikle ilgili her türlü konuda müşteriye anında bilgi ve destek veren eğitimli satış elemanları, müşteri memnuniyetini artırmakta ve markamız bu sayede rakip firmalar arasında kendine sağlam bir yer edinmektedir. ( Kaynak )

Cosmo Home Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Cosmo Home personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Cosmo Home’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz