CP Piliç Personel Alımı 2017

cp-pilic-personel-alimi

CP Piliç Personel Alımı Yapıyor!

CP Piliç insan kaynakları açıklamalarını ve CP Piliç personel alımı ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. CP Piliç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? CP Piliç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde CP Piliç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Cp Piliç 1921 yıllarında kurulmuştur. Yabancı bir firma olan CP Piliç’in Türkiye’ye girişi 1986 yılında yem fabrikasını kurmasıyla olmuştur. Piliç, yumurta ve yem gibi alanlarda faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren CP Piliç personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de bir iş sahibi olmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

CP Piliç İnsan Kaynakları

CP Türkiye olarak, ulaştığımız başarı ve istikrar seviyesine, çalışanlarımızın üstün gayret ve performansı ile geldiğimizin bilincinde bir şirketiz. Yaklaşık 3500’e yaklaşan , büyük takım olarak çalışan şirketimiz ayrıca kontratlı çalışılan yüzlerce yetiştiriciye istihdam olanağı sağlıyor.

Bu nedenle çalışanlarımızı, “seçme-yerleştirme” sürecinin en başından şirketimize alıncaya kadar ciddi ve yoğun bir süreçten geçiriyoruz. İşe aldıktan sonra da bir oryantasyon ve geliştirme programına tabi tutuyoruz.

Gelecekteki iş ve gelişim planlarımızı yaparken, bunu şirket-içi olarak uygulamakta olduğumuz Performans Yönetimi sistemi ile de ilişkilendiriyoruz. Hedeflere Dayalı olarak çalışmakta olan performans yönetimi sistemi bize neleri iyi yaptığımızı, neleri de daha iyi yapmamız gerektiğini gösteriyor. “Daha iyileri yapmak” için eğitim ve gelişim etkinlikleri düzenliyoruz.

CP Piliç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

CP Piliç, iş ilanlarını ihtiyaç durumlarında çeşitli ilan sitelerinde yayınlamaktadır. Siz de bu ilanları takip ederek, aktif iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. CP Piliç personel alımı hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan link adresini kullanabilirsiniz.

CP Piliç iş başvurusu ayrıntılarını öğrenmek için tıklayınız.

9 Yorum
  1. 26 Eylül 2017
  2. 17 Ocak 2017
  3. 6 Aralık 2016
  4. 21 Eylül 2016
  5. 4 Eylül 2016
  6. 2 Ağustos 2016
  7. 31 Temmuz 2016
  8. 30 Temmuz 2016
  9. 30 Mayıs 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin