Çukurova Belediyesi Personel Alımı 2017

Çukurova Belediyesi Personel Alımı

Çukurova Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Çukurova Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Çukurova Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Çukurova İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Çukurova, Adana’nın dört merkez ilçesinden biri olup, 2008 yılında Seyhan ilçesinin ikiye bölünmesi ile oluşmuştur. Çukurova’da bulunan Doğal Park, Prodoss, Seyhan Barajı gibi turistik yerler sayesinde ilçe günden güne gelişmektedir. Ayrıca Klikya’lılardan kalma tarihi dokusu ile de ziyaretçi çekmektedir. Ayrıca verimli toprakları ile tüm Türkiye’ye meyve, sebze yetiştirmenin yanında pamuk üretimiyle de öne çıkmaktadır.

Çukurova belediyesi de ilçenin bu güzelliklerine sahip çıkmakta ve yenilikçi hizmetleri ile vatandaşları memnun etmektedir. Son teknolojiyi takip eden, yeniliklere ve değişimlere açık olan belediye vatandaşlara her daim en kaliteli hizmeti götürmeyi amaç edinmiştir. Bu amaçları doğrultusunda da Çukurova Belediyesi işçi alımı yaparak personel eksikliği gibi basit sebeplerle hizmetlerini aksatmamaktadır.

Çukurova Belediyesi Personel Alımı

Çukurova belediyesi vatandaşlarına daha iyi hizmet götürebilmek adına Çukurova Belediyesi iş ilanları ile personel alımına giderek, vatandaşların ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmeyi düstur haline getirmiştir.

Çukurova Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Çukurova belediyesi bünyesinde bulunan imar hizmetleri, çevre hizmetleri, işyerleri hizmetleri, temizlik hizmetleri, evlendirme hizmetleri, vergi hizmetleri, zabıta hizmetleri, sağlık hizmetleri, eğitim hizmetleri, cenaze hizmetleri ile park ve bahçeler hizmetleri yer almaktadır.

Belediye tarafından sunulan bu hizmetler kapsamında çalışan pek çok kişi memur, sözleşmeli veya geçici personel olsun çalışma saatleri memur statüsünde olmaktadır. Sabah 08.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında mesai yapılmaktadır. Ancak işin pozisyonuna göre bazen fazla çalışma yapmak da gerekmektedir.

Çukurova Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Çukurova belediyesi bünyesinde çalışılacak pek çok pozisyon bulunmaktadır. Bu yüzden her pozisyona ilişkin olarak ayrı şartlar istenmektedir. Personel ihtiyacı doğduğu zaman hangi kadroya, hangi şartları taşıyan kaç kişi alınacağı ilan edilmektedir. Bu ilanlarda da o iş aranan kriterler belirtilmektedir.

Çukurova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çukurova Belediyesi personel alımı yapacağı zaman Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sitesinde ilana çıkılmaktadır. Buradan ilanları takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Personel Alımı dönemlerinde Çukurova Belediyesi iş başvurusu için özenli bir CV hazırlamayı unutmayın.

1 Yorum
  1. 20 Eylül 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin