Dacia Personel Alımı 2018

dacia-personel-alimi

Dacia Personel Alımı Yapıyor!

Dacia insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Dacia personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Dacia iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dacia iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Dacia eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizde son yılların çok tercih edilen markaları arasında yer alan Dacia personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’deki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Dacia yeni takım arkadaşlarıyla gücüne güç katmayı hedeflemektedir.

Dacia İş İlanları

Merkezi Bursaşehrinde olan Oyak – Renault grubu dahilinde olan Dacia, bir çok kişiye yeni iş imkanı sunmuş olan satış danışmanlığı gibi pozisyonlarla başlayarak, farklı alanlarda yükselme imkanı sağlamaktadır.

Dacia İşçi Alım Süreci

Dacia işçi alımı ürün tanıtım ve satışı gerçekleştirmek üzere aranan elemanlar aracılığı ile yapılmaktadır. Oyak-Renault şirketi bünyesinde çalışacak elemanlar, niteliklerine göre belirlenen pozisyonlarda çalışabilirler.

Bursa merkezli olan bu firmadaki tüm başvurular, fabrika için değerlendirilmektedir. Yükselme imkanı olan firmada, mavi yakalı çalışanlara önem verilmekte ve teknik elemanlar değer kazanmaktadır.

Ülkemizin sevilen araba markalarından olan ve uygun fiyatı ile orta sınıfa da arazi aracı kullanma keyfini yaşatan Dacia personel alımı konusunda satış danışmanı elemanı alan bir firmadır. Renault grubunda yer alan bir marka olan Dacia eleman alımı internet üzerinden kariyer siteleri aracılığı ile başvuru yapılan bir işe alım süreci gerçekleştirir.

Dacia’da Yükselme İmkanları

Dacia iş başvurusu sonucu olumlu olarak değerlendirilen adaylar Oyak – Renault grubu bünyesinde işe başlar ve niteliklerine göre kendi alanlarında terfi etme imkanına sahip olabilirler.

Özellikle mühendis ve teknik elemanların değerlendirildiği ve Bursa merkezli fabrikada değerlendirmek üzere eleman alınan firma, çalışanların sosyal haklarını ve yan haklarını en iyi şekilde vermektedir.

Bir çok kişi için kurumsal bir firma olan Oyak – Renault grubunda çalışmak bir ayrıcalıktır ve garantili bir iş fırsatıdır.

Dacia Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Dacia personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek firmanın açık pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Renault – Dacia resmi insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz