Daikin Personel Alımı 2018

daikin-personel-alimi

Daikin Personel Alımı Yapıyor!

Daikin insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Daikin personel alımı yapıyor. Daikin iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Daikin iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Daikin eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyada klima uzmanı olarak bilinen Daikin personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Daikin İnsan Kaynakları

DAIKIN TÜRKİYE olarak stratejik hedeflerimize ulaşmadaki başarımızın, çalışanlarımızın yetkinliklerine, kendilerini geliştirme ve Daikin Türkiye için katma değer yaratma isteklerine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Biz de Daikin Türkiye İnsan Kaynakları olarak, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini destekleyecek, kişisel sorumluluk üstlenmelerini sağlayacak, takım çalışması ve işbirliğini geliştirecek güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için etkin İnsan Kaynakları uygulamaları geliştirmekten kendimizi sorumlu tutarız.

İnsan Kaynakları uygulamalarımız insana saygı, karşılıklı güven ve fırsat eşitliği prensiplerine dayanır. Her çalışanımıza, başvuru anından başlayarak Daikin Türkiye’deki tüm çalışma yaşamı boyunca ve sonrasında saygı, güven ve eşitlik prensiplerine uygun olarak davranırız.

İnsan Kaynakları Departmanı olarak hedefimiz; Daikin Türkiye’nin iş stratejileri ile uyumlu, Daikin Türkiye’yi geleceğe taşıyacak İK stratejileri ve uygulamaları geliştirmektir.

Daikin Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinden yapacak olan Daikin personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Daikin’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Daikin insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pozisyon Şehir/Ülke
Elektrik Bakım Operatörü Sakarya
Mekanik Bakım Operatörü Sakarya
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi Sakarya
Satış Destek Mühendisi İstanbul – Anadolu
Satış Mühendisi (Isıtma-Ege ve Akdeniz Bölge) Antalya, İzmir
Üretim Mühendisi Sakarya
Servis Şefi İstanbul – Anadolu
Yedek Parça Stok Kontrol ve Planlama Uzmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanlık Mühendisi İstanbul – Avrupa
Alternatif Satış Kanalları Uzmanı İstanbul – Anadolu
Satış Mühendisi (Isıtma) Ankara
1 Cevap = “Daikin Personel Alımı 2018”
  1. Murat 7 Mart 2016

Bir Cevap Yaz