Damat Tween Personel Alımı 2017

damat-tween-personel-alimi

Damat Tween Personel Alımı Yapıyor!

Damat Tween insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Damat Tween personel alımı yapıyor. Damat Tween iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Damat Tween iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Damat Tween eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin en iyi giyim markalarından biri olan Damat Tween personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Damat Tween İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Holding şirketlerimizin hedefi: “Dünyada erkek modasını yönlendiren, öncü ve lider ilk beş markadan biri olmaktır.”

Holding şirketlerimizi, hedefine ulaştıracak olan en güçlü ve temel öğe ORKA Holding çalışanlarıdır. İnsan kaynakları politikalarımız ve uygulamalarımız, Holding şirketlerimizin hedefiyle eş güdüm içinde oluşturulmuştur.

Bu amaç doğrultusunda ORKA Holding şirketlerinin kısa ve uzun vadeli iş planları yapılmış ve belirlenmiş olan görev tanımları doğrultusunda, ORKA Holding’i gelecekteki hedefine ulaştıracak olan;

  • Toplumsal sorumluluk sahibi, ekolojik çevreye saygılı, etik kurallara bağlı
  • Hedefe ulaşmak için sürekli öğrenen, verimli çalışan ve yorulmaktan haz alan
  • Bilgi ile iş yaparak sonuca yönelen, başarıyı sayısal verilerle tescilleyen
  • Mevcut başarılarını ORKA Holding, nihai hedefi için birer mihenk taşı olarak kabul eden, önemli olanın sürekli başarıyı ve hedefi yakalamak olduğunu benimseyen
  • Stratejik yönetim anlayışı içinde, kurumdaşlık bilincinin var olduğu, süreç yönetimine dayalı bir takım oyuncusu olabilecek
  • Hedeflenen başarıya ulaşmak için değişime açık, mevcut tüm bilgileri ve yönetim tekniklerini verimli kullanabilecek
  • Bilginin kişilere değil, kuruma ait olduğunu asla unutmayacak ve bu değerden hareketle “kurumsal bilgi”yi hazırlayacak insan kaynağı teminine gidilmiştir.

Performans Değerlendirme

ORKA Holding şirketlerimizin, hedefleri doğrultusunda belirlenmiş 12 kriterden oluşan performans değerlendirme sistemi mevcuttur. Performans değerlendirme sistemi yılda iki kez tüm şirket çalışanlarına uygulanır. Elde edilen sonuçlar doğrultusunda gerekli eğitim ve geliştirme çalışmaları İnsan Kaynakları Direktörlüğü’müzün koordinasyonu ile şekillendirilir.

Böylece ORKA Holding hedefleri ile çalışanlarımızın kişisel hedeflerinin bütünleşmesi sağlanmakta ve yıllık hedeflerimizin neresinde olduğumuz tespit edilmektedir.

Damat Tween Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Damat Tween personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Damat Tween firmasının insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Kasa Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Mağaza Müdürü Bolu
Satış Danışmanı İzmir
Satış Danışmanı Aydın
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul
Kasa Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı Kocaeli
Mağaza Müdürü Kocaeli
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İzmir
1 Yorum
 1. 2 Ekim 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir