Danone Personel Alımı 2018

danone-personel-alimi

Danone Personel Alımı Yapıyor!

Danone insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Danone personel alımı yapıyor. Danone iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Danone iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Danone eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Danone markası Türkiye’deki faaliyetlerini 1998’den bu yana sürdürmektedir. Bir çok insanın süt ürünleri konusundaki ilk tercihi olan Danone personel alımı yapmaya devam ediyor. Geniş bir müşteri kitlesi olduğu için ülkemizin bir çok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren firma aynı orantıda çok fazla personel çalıştırmasıyla bilinmektedir. İş kolu bir hayli fazla olduğu için alacağı personel sayısı da yüksek olan Danone’de sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Danone İnsan Kaynakları

Danone, çok onurlu ve azimli bir hedef olarak gıda ve içecek yoluyla ulaşabildiği en yüksek sayıda insana sağlık ulaştırmayı belirlemiştir. Bu hedefe doğru ilerlemek her bir Danonelinin adanmışlığına ve bu misyondan duyduğu haklı gurura bağlıdır. Biz Danone’nin geleceğini, bu şekilde, hep birlikte yaratıyoruz.

Danone ekonomik gelişimi sosyal gelişmenin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederek, tüm Danonelileri Danone’nin değerleriyle aynı çizgide olması gereken davranışlarından sorumlu tutar. İşte bu nedenledir ki, “Danone Yolu” güven markası olmayı ticari marka olmanın üzerinde tutar.

Danone Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyabilen Danone personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Tanıtım Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Operasyon Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Planlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu İstanbul – Avrupa
İş Sistem Analist (Raporlama) İstanbul – Avrupa
İdari İşler Elemanı İstanbul – Avrupa
Ruhsatlandırma Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Genel Başvuru İstanbul
İstanbul – Avrupa İstanbul – Anadolu
Planlama Uzmanı/Yöneticisi İstanbul – Anadolu
Horeca Satış Süpervizörü Adana
HEMŞİRE İstanbul – Avrupa
Planlama ve Lojistik Şefi Sakarya
Satış Destek Analisti İstanbul – Avrupa
Uzun Dönem Satınalma Stajyeri (Hafta İçi ) İstanbul – Avrupa
Pazarlama Departman Asistanı İstanbul – Avrupa
Ticaret Pazarlama Müdürü İstanbul – Avrupa
Marka Müdürü İstanbul – Avrupa
3 Cevap Yazılmış = “Danone Personel Alımı 2018”
  1. SELÇUK 17 Mayıs 2017
  2. Filiz 14 Temmuz 2016
  3. Morteza jamili 22 Mayıs 2016

Bir Cevap Yaz