Dell Personel Alımı 2017

dell-personel-alimi

Dell Personel Alımı Yapıyor!

Dell insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dell personel alımı yapıyor. Dell iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dell iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dell eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden biri olan Dell Amerika merkezli bir teknoloji markasıdır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Dell personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dell İnsan Kaynakları

Tutkularınıza uygun bir iş.

Dell’de çalışmak, sizi neyin harekete geçirdiğini bulmanıza yardımcı olur. İnsanlara daha fazlasını başarma, daha iyi olma ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmek için çaba harcama konusunda ilham verdiğimiz için gurur duyuyoruz. Kariyerinizi yaşam tarzınıza uygun bir yöne doğru ilerletmeniz için sayısız fırsat sağlanıyor. Bu, farklı bir departmana geçme, liderlik rolüne ilerleme veya dünyanın başka bir bölgesinde yaşama isteği olabilir.

Dell’de liderlerimiz nasıl gelişiyor?

Liderlerimiz, danışmanlıkla, teşvikle ve ödüllerle güçlükleri tam olarak doğru birleşimde sağlayan fırsatlarla ortaya çıkıyor. Biz insanlarımıza yatırım yapıyoruz; tutkularına ve potansiyellerine uygun bir kariyer yolu izleyen genç ekip üyelerimizin işini kolaylaştıracak bir dizi özel program geliştirdik. Danışmanlarla karşılıklı görüşmelerden düzenli 360 derecelik geri bildirimlere ve uzun vadeli kariyer planı çerçevesinde rutin denetimlere kadar, ekip üyelerimize amaçladıkları liderlik pozisyonuna gelmeleri için birçok fırsat sağlanıyor.

Dell Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ihtiyaç duyduğu bölgelerden yapmaya devam edecek olan Dell personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Dell’de çalışma fırsatı  yakalayabilirsiniz. Buradan Dell insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir