Delphin Otel Personel Alımı 2018

delphin-otel-personel-alimi

Delphin Otel Personel Alımı Yapıyor!

Delphin Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Delphin Otel personel alımı yapıyor. Delphin Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Delphin Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Delphin Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Delphin Otel Antalya turizm sektörünün önemli otel zincirlerinden birisidir. Delphin palaca, Delphin diva, Delphin imperial gibi otelleri bünyesinde barındıran firma her yaz döneminde ciddi oranda turist ağırlamaktadır. 5 yıldızlı otellerinde binlerce insana iş imkanı sağlayan Delphin otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Turizm sektörüne yaptığı katkıların dışında istihdam konusunda da ciddi yatırımlar yapan Delphin otel yine bu yaz dönemi personel alımlarını sürdürecektir.

Delphin Otel İnsan Kaynakları

Delphin Otel insan kaynakları her otelde olduğu sezon öncesinde eksik birimlerini tespit edip buna göre iş ilanlarını yayınlamaktadır. Daha sonra eksik birimler için başvuruları kabul eden otel yetkilileri başvurular arasından uygun görülen adayları belirleyip işe alım sürecini başlatmaktadır.

Delphin Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Her yaz dönemi olduğu gibi bu sene de alımlarını sürdürecek olan Delphin Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıdaki listeden size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz. Alımlarını ağırlıklı olarak Antalya bölgesinden yapacak olan firmanın ihtiyaç duyduğu eleman pozisyonları, aşçı, güvenlik, cankurtaran, garson, barmen gibi pozisyonlardır.

                                Pozisyon                 Şehir
Barboy Antalya
Komi Antalya
Barmen / Barmaid Antalya
Garson Antalya
Satış Pazarlama Elemanı Antalya
Satış Pazarlama Elemanı Antalya
Maliyet Denetleyici Antalya
Rezervasyon Elemanı Antalya
Resepsiyonist Antalya
Elektrikçi Antalya
Marangoz Antalya
Havuz Görevlisi Antalya
Tesisatçı Antalya
Bilgi İşlem Personeli Antalya
Resepsiyonist Antalya
Halkla İlişkiler Elemanı Antalya
Halkla İlişkiler Elemanı Antalya

Delphin Otel iş başvurusu için tıklayınız.

16 Cevap Yazılmış = “Delphin Otel Personel Alımı 2018”
  1. Aslan 24 Mayıs 2017

Bir Cevap Yaz