Dem İlaç Personel Alımı 2017

dem-ilac-personel-alimi

Dem İlaç Personel Alımı Yapıyor!

Dem İlaç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dem İlaç personel alımı yapıyor. Dem İlaç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dem İlaç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dem İlaç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1970 yıllarından bu yana ilaç sektöründe faaliyetlerini sürdüren Dem İlaç personel alımı yapamaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dem İlaç İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Dem İlaç’ta İnsan Kaynakları Yönetimi denildiğinde şirketimizin amaçlarına ulaşabilmesi için, tüm insan kaynaklarının en doğru, etkin ve verimli bir şekilde kullanılması anlaşılmaktadır. Ortak amaçlarımız ise “kalite”  “verimlilik”  ve “yetkinlik” ilkeleri çerçevesinde faaliyette bulunmaktır.

Dem İlaç  İnsan Kaynakları, şirketin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek ve sektörü yakın takip ederek, şirkete katkı sağlayacak uygulamaları  geliştirir. Bunun yanı sıra, şirket içi ve kurumsal iletişim  faaliyetlerini planlar, sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirir.

En iyi ve verimli insan gücünü çekmek ve istihdam etmek, çalışanlarımızın yetkinliklerinden ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, performanslarını arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak DEM İLAÇ İnsan Kaynakları’nın temel hedefidir. ( Kaynak )

Dem İlaç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını İstanbul bölgesinden yapacak olan Dem İlaç personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Dem İlaç’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul – Anadolu
Ruhsatlandırma ve Farmokovijilans Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir