Demirer Kablo Personel Alımı 2017

demirer-kablo-personel-alimi

Demirer Kablo Personel Alımı Yapıyor!

Demirer Kablo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Demirer Kablo personel alımı yapıyor. Demirer Kablo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Demirer Kablo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Demirer Kablo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kendi sektörünün önemli markalarından biri olan Demirer Kablo personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olabilir. İlanın devamını inceleyerek firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Demirer Kablo İnsan Kaynakları

Demirer Kablo’nun insan kaynakları vizyonu kendi sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biri olmaktır. Bu doğrultuda, biz kariyer planlama ve eğitim ve gelişim programları ve performans yönetim sistemi ile desteklenen çeşitli işgücünü ve çok yüksek standart çalışma koşulları oluşturmak için kararlıyız.

Bizim çalışanlarımız için güçlü bir kurumsal bağlılığı yaratmak yanı sıra dolayısıyla yüksek motivasyonlu ve yetkin işgücünü oluşturan yetenekli adayları çeken hedefliyoruz. Bizim temel yetkinlikler öğrenme ve müşteri odaklılık için takım çalışması, etkili iletişim, açıklık vardır. ( Kaynak )

Demirer Kablo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan Demirer Kablo personel alımı yapacağı pozsiyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Demirer Kablo’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir