Demisaş Personel Alımı 2017

demisas-personel-alimi

Demisaş Personel Alımı Yapıyor!

Demisaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Demisaş personel alımı yapıyor. Demisaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Demisaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Demisaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kendi sektörünün önemli firmalarından biri olan Demisaş 1974 yıllarında kurulmuştur. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Demisaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Demisaş Hakkında

Demisaş,1974 yılından bu yana, dünya döküm pazarında standartları yükseltmek için çalışmaktadır. Bugün ise, Bilecik`te bulunan 130 bin metrekarelik üretim tesisleri ve Darıca Kocaeli`ndeki yeni yönetim merkeziyle Avrupa döküm endüstrisinin önde gelen şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

Demisaş, büyüme stratejisi doğrultusunda 1990`lardan beri 60 milyon Euro`ya varan yatırımlarıyla bugün yıllık 80 bin ton üzerinde üretim kapasitesine ulaşmıştır. Bu büyümenin kilometre taşları olarak Demisaş, 1989 yılında buzdolabı kompresörü, 1994 yılında otomotiv parçaları ve son olarak 2001 yılında fren emniyet parçaları üretmeye başlamıştır.

Bu arada, 1997 yılında Demisaş halka açılarak pazardaki yerini güçlendirme kararı almış ve hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası`nda işlem görmeye başlamıştır.

Bugün, saygınlığı ve güvenilirliği sayesinde, Avrupa otomotiv endüstrisinin tüm tanınmış markaları, orijinal ekipman üreticileri ve birincil tedarikçileri, geniş yelpazeli fren ve emniyet parçaları da dahil olmak üzere her cins sfero ve gri döküm ihtiyaçları için Demisaş`la işbirliği yapmaktadır.

Bu prestijli otomotiv parçalarının yanı sıra, pek çok buzdolabı ve klima kompresörlerinin döküm parçaları da Demisaş`ta üretilmektedir. Avrupa`daki soğutma endüstrisinin toplam döküm kompresör parçası talebinin önemli bir kısmını Demisaş karşılamaktadır. ( Kaynak )

Demisaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul ve Kocaeli bölgesinden yapacak olan Demisaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Demisaş’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Finans Şefi İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Satınalma Sorumlusu İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Satınalma Sorumlusu Bilecik
Maliyet Muhasebesi Memuru Kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir