Denso Personel Alımı 2017

denso-personel-alimi

Denso Personel Alımı Yapıyor!

Denso insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Denso personel alımı yapıyor. Denso iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Denso iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Denso eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otomotiv sistemleri ve teknolojileri sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Denso 1949 yıllarında kurulmuştur. Köklü bir firma olan Denso personel alımı yapmaya ülkemizde de devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Denso İnsan Kaynakları

Denso’da Kariyer

“Doğru İşe, Doğru İnsan, Uzun Süreli İstihdam”

Yetenekli bireylerin şirketimize kazandırılması süreci, şirket çalışan uyumluluğunu esas alan Seçme Yerleştirme kriterlerimizin etkin ve doğru bir şekilde belirlenmesi ile başlar.

Seçme değerlendirme sürecimizde; kurumsal değerlerimiz ışığında, yapılacak işin net olarak belirlenmesi sonrasında, işin niteliğine uygun farklı uygulamalar ve yetkinlik bazlı davranışsal iş görüşmeleri gerçekleştirmekteyiz.

Genel yetenek ve işe uygunluğa yönelik testler işe alım sürecinde kullandığımız profesyonel ölçümlemelerdir. İngilizce bilgisi aranan görevlerde ise İngilizce seviye belirleme testi ve sözlü sınav sonuçları esas alınmaktadır.

“İş Performansı ve Yetenek Gelişim Programları”

Seçme yerleştirme süreçlerini başarıyla tamamlayarak aramıza katılan çalışanlarımızın yılçindeki iş performansları yetkinlik ve hedef bazlı değerlendirme sistemi ile etkileşimli olarak takip edilmektedir.

Belirlenen hedefler ve performans kriterleri doğrultusunda, tüm şirket çalışanlarımıza eğitim ve gelişim faaliyetlerinden yararlanma fırsatı sağlanmaktadır. DENSO Türkiye olarak planladığımız yerel eğitim programlarının yanısıra Avrupa ve Japonya merkez ofisleri tarafından yürütülen farklı Liderlik, Yetenek ve Süreç Gelişim Programları’na katılım sağlanabilmektedir.

2006 yılından bu yana sürdürülmekte olan “Bölgesel Liderlik Gelişim” (RLDP) ile “Üst Düzey Yönetici Yetiştirme” (RAPID) programlarına yönlendirilen çalışanlarımızın çalışma hayatındaki profesyonel gelişimleri global olarak takip edilmektedir.

Farklı online eğitim programlarıyla çalışanlarımıza kendi alanlarındaki yetkinliklerini ve yabancı dil seviyelerini ilerletme olanağı sağlanmaktadır.

Denso Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul ve Kocaeli bölgelerinden yapan Denso personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Denso’da bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Buradan Denso insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
ÜRETİM PLANLAMA UZMANI İstanbul – Anadolu, Kocaeli – Gebze
Üretim Operatörü İstanbul – Anadolu, Kocaeli – Gebze
2 Yorum
  1. 5 Ocak 2017
  2. 24 Mart 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir