Dentaş Personel Alımı 2017

dentas-personel-alimi

Dentaş Personel Alımı Yapıyor!

Dentaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dentaş personel alımı yapıyor. Dentaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dentaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dentaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kağıt ve ambalaj sektöründe çok fazla tanınan bir marka olan Dentaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dentaş İnsan Kaynakları

Dunapack Dentaş İnsan Kaynakları, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşımla, şirketimizin stratejik kararlarında etkin rol alır. İnsan Kaynakları departmanı, Dunapack Dentaş’ın hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları sistemleri yürütür.

İnsan Kaynaklarının temel fonksiyonu, şirketimize nitelikli insan gücünü kazandırmak, iş memnuniyeti ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gereken altyapıyı oluşturmak ve gelecekteki daha üst görevlere hazırlanabilmeleri amacıyla çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmektir.

Dunapack Dentaş İnsan Kaynakları, şirketimizin bağlı olduğu Prinzhorn Holding Etik İlkeleri çerçevesinde:

 • İşe alımdan başlayarak objektif yöntemlerden yararlanarak adaylara eşit fırsat şansı tanımak,
 • İş güvenliği ve çalışanların sağlığı açısından uygun çalışma ortamını yaratmak,
 • Çalışma isteğini geliştirici ve olumlu ilişkilerin gelişebileceği bir iş ortamı yaratmak,
 • Çalışanların bilgi ve yeteneklerine uygun, potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirebilecekleri görevlerde çalışmalarını sağlamak,
 • Çalışanların şirkete olan bağlılığını arttırmaya yönelik düzenlemeler yapmak,
 • Çalışanlarla yönetim arasındaki iletişim olanak ve fırsatlarını geliştirmek,
 • Çalışanların iş etkinliğini ve çalışma verimini geliştirici düzenlemeler geliştirmek,
 • Çalışanların oryantasyon sürecinden itibaren gerekli kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermek ve bu amaçla eğitim organizasyonlarına destek vermektir.

Dentaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinden yapacak olan Dentaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Dentaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Dentaş’ın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
HAMMADDE AMBARI SÜREÇ LİDERİ Kırklareli, Tekirdağ
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Eskişehir
ATIK KAĞIT SATINALMA UZMAN YARDIMCISI Tekirdağ
GENEL BAŞVURU Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul Anadolu – İstanbul Avrupa, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Yozgat
KAZAN OPERATÖRÜ Tekirdağ
YAZILIM UZMANI İstanbul – Anadolu
KAĞIT SATIŞ SORUMLUSU Tekirdağ
KAĞIT SATIŞ SORUMLUSU İstanbul
SATIŞ TEMSİLCİSİ Samsun
5 Yorum
 1. 31 Ağustos 2017
 2. 1 Mayıs 2017
 3. 27 Mart 2017
 4. 16 Ocak 2017
 5. 3 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir