Desa Deri Personel Alımı 2018

desa-deri-personel-alimi

Desa Deri Personel Alımı Yapıyor!

Desa Deri insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Desa Deri personel alımı yapıyor. Desa Deri iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Desa Deri iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Desa Deri eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1972 yıllarında kurulan Desa Deri o yıllarda bayan çantası üretimi yapmaktaydı. Yıllar içerisinde kendisini sürekli geliştirerek devam eden Desa Deri bugün ülkemizin bir çok şehrinde açtığı mağazalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Desa Deri personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Desa Deri Hakkında

Misyonumuz

Tasarım ve deri konusundaki uzmanlığıyla ortaya koyduğu ürün ve hizmetle müşterilerini gururlandıran, heyecanlandıran; İstanbul’dan beslenen ama dünya vatandaşı olan bir moda markası olmak ve gücünü tasarıma yaptığı yatırım ve deri konusundaki uzmanlığından alan kaliteli, şık ve en iyi değerlere sahip ürünleri ile Türkiye ve Dünya’daki deri moda sektöründe söz sahibi; müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamını sağlayan; hissedarlarının karlılığını maksimize eden; topluma, çevreye ve çalışanlarına saygılı ve tüketici zihninde deri modası konusunda lider bir moda markası olmaktır.

Desa Deri Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duan Desa Deri personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Desa Deri’ye iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Danışmanı Bursa
Satış Danışmanı Bilecik
Satış Danışmanı Afyon
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Müdür Yardımcısı Konya
Satış Danışmanı Eskişehir
Satış Danışmanı Balıkesir
Mağaza Müdürü İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Fotoğrafçı İstanbul  – Anadolu, Avrupa
Müşteri Temsilcisi İstanbul  – Anadolu, Avrupa

Bir Cevap Yaz