Diana Turizm Personel Alımı 2017

diana-turizm-personel-alimi

Diana Turizm Personel Alımı Yapıyor!

Diana Turizm insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Diana Turizm personel alımı yapıyor. Diana Turizm iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Diana Turizm iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Diana Turizm eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizde faaliyet gösteren büyük turizm şirketlerinden biri olan Diana Turizm personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyeriniz bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Diana Turizm Hakkında

Temelleri 1977 yılında atılmış olan Diana Travel, Kuşadası’nda kurulmuştur. Tarihi ve doğal güzellikleriyle Türkiye’de turizm açısından önemli bir yeri olan ilçe Efes, Meryem Ana, Artemis Tapınağı, Didim, Milet ve Priene gibi birçok tarihi yapıya yakın konumda bulunan değerli bir liman olma özelliğine sahiptir. Türkiye’ye charter uçuşlarının henüz başlamadığı yıllarda Kuşadası, bu tarihi yapılara yakın olan konumunun verdiği avantajı kullanarak, cruise gemilerinin en önemli duraklarından biri olmuş, hemen karşısında olan Samos Adası’nda kalan turistlerin feribotlarla günübirlik ziyaretlerinden faydalanılmıştır.

Diana Travel, Samos ve Kuşadası arasında feribot seferi yaparak ve bu yolla Kuşadası bölgesindeki tarihi yerleri görmeye gelen tur operatörü misafirlerine günübirlik çevre turları düzenleyerek iş dünyasına önemli bir adım atmıştır. İlk charter uçuşlarının İzmir Havalimanında başlaması, Türk turizm tarihine yön veren önemli gelişmelerden biri olmuştur. Yeni dönemle birlikte Diana Travel öncü rollerden birini almış, Samos’a operasyon yapan Avrupalı tur operatörlerini ikna ederek İzmir Havalimanında charter uçuşlarına başlamalarını sağlamıştır. Böylelikle şirket Jahn Reisen, Sunsnacks, Baumeler Reisen, Esco Reisen, Hotel Plan, Akademische Studien Reisen, Studiouins Reisen gibi dönemin saygın Avrupalı seyahat firmalarının temsilciliğini almıştır. ( Kaynak )

Diana Turizm Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinden yapacka olan Diana Turizm personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Diana Turizm’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Havalimanı Operasyon Elemanı Antalya – Alanya
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Türkiye Geneli
Otel Rehberi Aydın – Kuşadası, Muğla – Bodrum, Muğla – Marmaris, Muğla – Fethiye, Antalya – Manavgat, Antalya – Alanya
2 Yorum
  1. 21 Mart 2017
  2. 23 Ağustos 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir