Diesel Personel Alımı İş İlanları 2018

diesel-personel-alimi-is-ilanlari

Diesel Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Diesel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Diesel personel alımı yapıyor. Diesel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Diesel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Diesel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın tanıdığı en büyük giyim markalarından biri olan Diesel personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bir parçası olmak ve kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve Diesel markasına nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Diesel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapacak olan Diesel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantıda Diesel markasının açık pozisyonlarını görebilir ve başvuru formlarına ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/diesel-is-ilanlari-c17629-p8373/

                                Pozisyon                 Şehir
ÜRÜN SORUMLUSU İstanbul
DIESEL UZMAN SATIŞ DANIŞMANI İzmir
MAĞAZA MÜDÜRÜ Ankara
DIESEL MAĞAZA MÜDÜRÜ İzmir
BAĞDAT CADDESİ DIESEL UZMAN SATIŞ DANIŞMANI İstanbul – Anadolu
ASYA DIESEL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yaz