Dimer Mermer Personel Alımı 2018

dimer-mermer-personel-alimi

Dimer Mermer Personel Alımı Yapıyor!

Dimer Mermer insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dimer Mermer personel alımı yapıyor. Dimer Mermer iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dimer Mermer iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dimer Mermer eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dimer Mermer’in temelleri 1988 yılında Diyarbakır bölgesinde atılmıştır. 2000 yılına kadar tek ofis ve az sayıda personel ile hizmetlerini sürdüren Dimer Mermer 2000 yıllarında ilk fabrikasını kurmuştur. Bugün sektöründe Türkiye’nin önemli firmalarından birisi olan Dimer Mermer Personel alımı yapmayı sürdürüyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dimer Mermer İnsan Kaynakları

Amaçlar

1 – Şirketin varlık nedeni, çalışanları ile birlikte üretken ve huzurlu bir iş ortamı yaratmak; sunduğu ürün, hizmet ve istihdam olanaklarıyla topluma ekonomik ve sosyal fayda sağlamaktır.

2 – Şirketin temel amacı; verimli, paylaşımcı ve yenilikçi bir işletmecilik anlayışı ile topluma kalıcı katkılarda bulunmaktır.

Dimer Mermer Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Farklı bölgelerde elemanlara ihtiyaç duyan Dimer Mermer personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki listede açıklamıştır. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Elektrik & Mekanik Bakım Onarım Ustaları Bingöl , Diyarbakır
Planlama Mühendisi Bingöl, Diyarbakır
Satış Sorumlusu Diyarbakır
Üretim Vardiya Sorumlusu Diyarbakır

Dimer Mermer iş başvurusu için tıklayınız.

3 Cevap Yazılmış = “Dimer Mermer Personel Alımı 2018”
  1. Hikmet 6 Nisan 2017
  2. m.mevlüt kurt 19 Ekim 2015
  3. deniz yavua 28 Mayıs 2015

Bir Cevap Yaz