Divan Otel Personel Alımı 2017

divan-otel-personel-alimi

Divan Otel Personel Alımı Yapıyor!

Divan Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Divan Otel personel alımı yapıyor. Divan Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Divan Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Divan Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otelcilik sektöründe adını çok sıkça duyduğumuz markalardan biri olan Divan otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük otel zincirinin birinde bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Divan Otel İnsan Kaynakları

“Çalışanlarımız en büyük değer kaynağımızdır.”
Vehbi Koç

Divan Otelleri size tecrübeli bir ekip tarafından yönetilen dinamik bir organizasyona katılma şansı veriyor. Uluslararası büyüme stratejimiz ile sadece Türkiye’deki otellerimizde değil, yurt dışındaki yatırımlarımızda da kalifiye adaylar için bir çok yeni ve heyecan verici iş imkanı yaratmanın kıvancını yaşıyoruz.

Divan Otelleri, ağırlama sektörünün insana dayanan bir iş olduğunun ve insanın herşeyin önünde gelmesi gerektiğinin bilinciyle tüm çalışanlarına ufku açık, olanaklarla dolu ve ödüllendirici bir ortam sunar. Çalışma koşullarımız ve insan kaynakları değerlerimiz dürüstlük, açık iletişim, saygı, kültürel farklılıklar, tutku, mükemmeliyetçilik, ekip çalışması, yenilikçilik, yaratıcılık, yetenek gelişimi ve bireysel güçlendirmeyi kapsamaktadır.

Divan Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok şehrinde bulunan otellerine alımlarını yapmaya devam eden Divan Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Bodrum gibi pek çok bölgede otelleri bulunan Divan Otel’in açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Divan Otel insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul –Avrupa
Kat Hizmetleri Sorumlusu İstanbul –Avrupa
Kat Görevlisi İstanbul – Avrupa
Pasta Ustası İstanbul – Avrupa
Satış Elemanı Ankara
SPA Terapisti Mersin
Garson Ankara
Muhasebe Müdürü Adana
Sıhhi Tesisatçı Eskişehir
1 Yorum
  1. 24 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir