Doğa Koleji Personel Alımı 2018

doga-koleji-personel-alimi

Doğa Koleji Personel Alımı Yapıyor!

Doğa Koleji insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Doğa Koleji personel alımı yapıyor. Doğa Koleji iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Doğa Koleji iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Doğa Koleji eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Eğitim sektörünün önemli markalarından birisi olan Doğa Koleji 2002 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana uluslararası standartlarda öğrenci yetiştirmek gibi bir vizyonu olan Doğa Koleji personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Doğa Kolejine nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Doğa Koleji İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları, Doğa Koleji yönetiminde stratejik bir role sahiptir. Türkiye’nin nitelikli ve en çok çalışanına sahip özel öğretim kurumu olma yolunda ilerleyen Doğa Koleji İnsan Kaynakları olarak hedeflerimiz; yetenekli ve yüksek motivasyonlu insan kaynağı ile istikrarlı büyümemizi devam ettirmek, kurumsal hedeflerimiz ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini örtüştürmektir.

Doğa Koleji İnsan Kaynakları;

* Okullarda eğitim/öğretim ve işletme kültürünün ortak algılanmasının oluşturulması ve yerleştirilmesinde,

* Doğa Koleji’nin vizyon ve misyonunu benimseyebilecek, aynı zamanda “Doğa”yı temsil edebilecek nitelikli insan kaynağının oluşturulmasında,

* Çalışanların istekliliklerinin ve başarma azminin en üst düzeyde tutulmasını sağlayarak, kurumsal bağlılığın güçlendirilmesi ve verimliliğin artırılması sürecinde temel unsur olarak yer almaktadır.

Doğa Koleji Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok bölgesinde okulları bulunan Doğa Koleji personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Tüm Türkiye’den genel başvurular kabul eden firma genel hizmet görevlileri aramaktadır. Bu ilanların dışında eğitim görevlisi ilanları da bulunan okulun açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar vererek Doğa Kolejine iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

10 Cevap Yazılmış = “Doğa Koleji Personel Alımı 2018”
  1. Betül Yücetürk 28 Haziran 2017
  2. ilknur 14 Şubat 2017
  3. Sibel 24 Ocak 2017
  4. Şennur 19 Kasım 2016
  5. ışıl 12 Ekim 2016
  6. mustafa 21 Eylül 2016
  7. Ahmet 18 Eylül 2016
  8. Şükran 29 Ağustos 2016
  9. Sibel 12 Temmuz 2016
  10. yaşar 11 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz