Doğan Online Personel Alımı 2017

dogan-online-personel-alimi

Doğan Online Personel Alımı Yapıyor!

Doğan Online insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Doğan Online personel alımı yapıyor. Doğan Online iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Doğan Online iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Doğan Online eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük internet şirketi olan Doğan Online 1999 yıllarında kurulmuştur. Bünyesinde çok güçlü markaları bulunduran Doğan Online personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de teknoloji ile haşır neşirseniz ve büyük bir firmada yeteneklerinizi ortaya koymak istiyorsanız Doğan Online tam size göre diyebiliriz. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Doğan Online İnsan Kaynakları

İşe Alım

DOL öncü, teknolojik ve yenilikçi bir internet şirketidir. İşe alımlarda adayın pozisyonun gerektirdiği bilgi ve yetkinliklere sahip olması kadar; şirketin genel yapısıyla uyumlu olarak, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, yaratıcı, araştırmacı, çözüme odaklı, takım çalışmasına yatkın bireyler olmasına da özen gösterir.

DOL bünyesinde işe alıma yönelik testler ve mülakatlarda, pozisyona bağlı olarak genel yetenek, kişilik, mesleki bilgi, beceri ve deneyimler değerlendirmeye alınır.

Doğan Online Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Doğan Online personel alımı yapaacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Tedarikçi İlişkileri Uzman İstanbul – Avrupa
Hukuk İşleri Müdürü İstanbul – Avrupa
Risk Kontrol Müdürü İstanbul – Avrupa
İç Denetim Müdürü İstanbul – Avrupa
Web Tasarım Uzmanı İstanbul – Avrupa
Sistem Mühendisi İstanbul – Avrupa
Kıdemli Yazılım İstanbul – Avrupa
CRM Analisti İstanbul – Avrupa
Pazar Araştırma Uzmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa

Doğan Online iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir