Doğuş Çay Personel Alımı 2018

dogus-cay-personel-alimi

Doğuş Çay Personel Alımı Yapıyor!

Doğuş Çay insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Doğuş Çay personel alımı yapıyor. Doğuş Çay iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Doğuş Çay iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Doğuş Çay eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin önemli çay markalarından birisi olan Doğuş Çay 1985 yıllarında kurulmuştur. Bugün bir yıl içinde tonlarca çay üretimi yapan firma Türkiye’nin çayını üretmeye devam ediyor. 5 büyük üretim tesisiyle hizmetlerine devam eden Doğuş Çay personel alımı yapmayı sürdürüyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Doğuş Çay İnsan Kaynakları

Adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, mutlu huzurlu bir iş ortamı oluşturmak, çalışanların gelişimine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkarmak ve bunu sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

Doğuş Çay Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin birçok bölgesinde yeni elemanlar alacak olan Doğuş Çay personel alımı yapacağı pozsiyonları açıkladı. Firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonları, ofis personeli, depo elemanı, muhasebe elemanı, satış temsilcileri, şoför gibi pozisyonlardır. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul – Anadolu
Muhasebe Elemanı İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi Aydın, Balıkesir, Bolu, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul – Anadolu, Avrupa, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kırklareli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van, Yalova

Doğuş Çay iş başvurusu için tıklayınız.

17 Cevap Yazılmış = “Doğuş Çay Personel Alımı 2018”
  1. Gökhan 10 Kasım 2017

Bir Cevap Yaz