Doğuş Grubu Personel Alımı 2017

Doğuş Grubu Personel Alımı Yapıyor!

Doğuş Grubu insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Doğuş Grubu personel alımı yapıyor. Doğuş GRUBU iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Doğuş Grubu iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Doğuş Grubu Hakkında

Doğuş Grubu iş ilanları için detaylar öncesinde firma hakkında daha fazla bilgi vermekte yarar var. Doğuş Grubu, Türkiye’nin en köklü firmalarından birisidir ve 1951 yılında kurulmuştur. İnşaat, medya, turizm, otomotiv, gayrimenkul, enerji, yeme içme gibi farklı çok sayıda sektörde başarılı bir şekilde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Çok yönlü ve kurumsal yapıdaki firma, çalıştığı her alanda faaliyet gösterdiği sektörün en iyi si olmayı hedeflemiştir.

Doğuş Grubu, 300 üzerindeki şirketi ve de 35 binden fazla çalışanıyla, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve güçlü bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Holding, dünya üzerinde farklı çok sayıda markayla birlikte hareket etmekte, başarılı ortaklıklar kurmakta ve bu açıdan Türkiye ekonomisine de önemli katkılarda bulunmaktadır.

Doğuş Grubu  Çalışma Şartları

Çok sayıda sektör holding bünyesinde yer aldığı için çalışma şartlarını değerlendirirken sektör temelinde ve tanımlanan görev kapsamında değerlendirmek işe yarayacaktır. Her kategori için hizmet gereği farklı görev tanımları vardır. Bunlara göre en iyi sonucun alınabilmesi için özenli bir alt yapı geliştirilmiştir. Burada alt yapıdan kasıt aslında firmaların temelde bakış açısı olarak diğerlerinden ve kurumsal değerler açısından farkı olmayan, ancak sektör gerekleri ve hedef bakımından değişiklilere uğrayabileceği bir sistemdir.

Yani holdingin temel felsefesinden uzaklaşmadan, ancak kategoriye göre de uyum sağlanacak bir alt yapı oluşturulur. Bu bakış açısı beraberinde firma çalışma şartlarını de etkileyecektir. Çalışma prensibi olarak hukuktan uzaklaşılması söz konusu değildir.

Doğuş Grubu’nun Adaylarda Aradığı Özellikler

Doğuş Grubu iş başvurusu için öncesinde firmanın ne tür talepleri olduğunu bilmek işe yarayacaktır. Firmanın iş başvurularında en çok önem verdiği konulardan birisi kurumsal değerlere uyum sağlanabilmesi, samimiyet, çözüm odaklılık, disiplin gibi değerlerin benimsenebilmesidir.

Ayrıca bir bölüm için başvuru yapan adayın, beklentileri temel düzeyde karşılayabilecek ve kendini geliştirecek potansiyele sahip olması beklenir. Örneğin yeni mezun adaylar için staj programları bulunmaktadır.

Doğuş Grubu Personel Alımı ve İş Başvurusu

Doğuş Grubu personel alımı için başvurularınızı firma bünyesinde bulunan farklı şirketlere yapmalısınız. Doğuş İnşaat, Doğuş Otomotiv, Doğuş Gayrimenkul gibi pek çok şirketi bünyesinde barındıran Doğuş Grubu iş başvurusu için şirketlerin açık pozisyonlarına buna göre başvurularınızı yapabilirsiniz.

Doğuş Grubu iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin