Doluca Personel Alımı 2017

doluca-personel-alimi

Doluca Personel Alımı Yapıyor!

Doluca insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Doluca personel alımı yapıyor. Doluca iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Doluca iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Doluca eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1920 yıllarında atılan Doluca Şarap sektörünün en köklü markalarından birisidir. Günümüze kadar gerçekleştirdiği başarılı faaliyetleriyle geniş bir müşteri kitlesi yaratan Doluca sektörünün en güçlü firmaları arasında yerini almıştır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Doluca İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları sistemleri; Doluca’nın değerlerini benimsemiş, katılımcı, ekip çalışmasına inanan, müşteri odaklı, proaktif, girişimci, yaratıcı ve mutlu, performansının sınırlarını zorlayan bir organizasyona ulaşmak amacıyla kurulmuş olup, bu yapı içinde çalışanların ve şirketin birlikte kazanımlar sağladığı bir ortamda şirketi geleceğe taşıması hedef olarak belirlenmiştir.

Buna bağlı olarak çalışanların, kendi motivasyonlarını sağlayabildiği, etkin, verimli ve mutlu oldukları bir çalışma ortamında, kişisel gelişimlerinin ve şirkete katkıların en üst düzeylere ulaşması beklenmektedir.

Doluca Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Özellikle Tekirdağ ve İstanbul bölgesinden çok fazla alım gerçekleştiren Doluca personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
On Trade Bölge Sorumlusu-İstanbul İstanbul
Zincir Mağazalar Müşteri Yöneticisi İstanbul
Laboratuvar Elemanı Tekirdağ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir