Dominos Pizza Personel Alımı 2018

dominos-pizza-personel-alimi

Dominos Pizza Personel Alımı Yapıyor!

Dominos Pizza insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dominos Pizza personel alımı yapıyor. Dominos Pizza iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dominos Pizza iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dominos Pizza eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1960 yılında Amerika’da kurulan Dominos Pizza 1996 yılında Türkiye’deki ilk şubesini açmıştır. Her geçen gün büyüyüşünü sürdüren Dominos Pizza 445’in üzerinde şubesi ile ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürmektedir.Firma bu büyümeyle orantılı olarak personel sayısını da arttırmaktadır. Toplamda 4.500’den fazla insana iş imkanı sağlayan Dominos Pizza personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizler için Dominos Pizza insan kaynakları duyurusunu ve firmanın ihtiyaç duyduğu eleman pozisyonlarını hazırladık. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dominos Pizza İnsan Kaynakları

Domino’s Pizza olarak dünyada 140.000 çalışanımız, Türkiye’de ise bugün itibariyle 380 şubemiz ve 4500’den fazla çalışanımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz il sayısını ve mevcut hizmet verdiğimiz illerdeki şube sayılarını artırmayı hedeflediğimizden, hem işe alımlarımızı hem de kariyer hareketlerimizi doğrudan artıracağımız için, işe alım araç ve yöntemlerine hem de kariyer fırsatlarına çok önem veriyoruz.

Hizmet sektöründe başarının sırrının zamanında, kaliteli ve güler yüzlü servis verebilmekten geçtiğini biliyoruz. Bunun için telefonla sipariş alan kişiden, kapıya pizza servis eden takım arkadaşlarımıza kadar herkesi dinleyen, güler yüzlü, hızlı, dinamik, çözüm odaklı kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda, bir Domino’s çalışanımızın, müşteri odaklı olmasına, başarı ve sonuç odaklı olmasına, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmasına da önem vermekteyiz.

Domino’s Pizza olarak değerlerine heyecan ile bağlı, hedeflerine tutkuyla koşabilecek kişileri işe almaya özen gösteriyoruz. Çünkü bizler, sıra dışı Domino’s Pizza çalışanlarıyız.

Dominos Pizza Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin neredeyse her noktasında elemana ihtiyacı olan Dominos Pizza personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Eğer buradaki işlerden birisi sizin yapabileceğiniz türden bir iş ise hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Avrupa
A2 Ehliyetli Sürücler Bursa
Pizza Yapım Elemanı Bursa
Pazarlama Stajyeri İstanbul
A2 Ehliyetli Sürücüler İstanbul – Avrupa
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul
Restoran Yönetici Adayları İstanbul
Restoran Yönetici Adayları Ankara
Restoran Yönetici Adayları İzmir
Restoran Yönetici Adayları Bursa
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul
Restoran Yönetici Adayları Samsun
A2 Ehliyetli Sürücüler İzmir
A2 Ehliyetli Sürücüler Ankara
Pazarlama Analizleri ve Fiyatlandırma Uzman Yrd. İstanbul
Kalite Teknikeri Kocaeli
A2 Ehliyetli Sürücüler İstanbul – Asya
A2 Ehliyetli Sürücüler İstanbul – Avrupa

Dominos Pizza iş başvurusu için tıklayınız.

2 Cevap Yazılmış = “Dominos Pizza Personel Alımı 2018”
  1. Selçuk 25 Mart 2017
  2. Özkan 19 Nisan 2016

Bir Cevap Yaz