Dörtyol Belediyesi Personel Alımı 2017

Dörtyol Belediyesi Personel Alımı

Dörtyol Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dörtyol Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Dörtyol Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Dörtyol İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Dörtyol Hatay ilimizin bir ilçesidir. İlk kurşun atılan narenciyesi ile ünlü bir ilçemizdir. Tarihi yapıtlara sahip olduğundan turizm bakımından zengindir. Hatay ilimizin anavatana bağlanması ile birlikte ilçe konumuna geçmiştir. Geçimini verimli topraklara sahip olmasından dolayı tarım ile geçinmektedir.

Dörtyol Belediyesi Personel Alımı

Dörtyol belediyesi işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Dörtyol Belediyesi başkanı Yaşar Toksoy yönetiminde hizmet vermektedir.

Dörtyol Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Dörtyol belediyesi Yaşar Toksoy yönetiminde birçok birim ile hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlâk birimi, Fen İşleri birimi ve Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Mezarlık birimi, Yazı İşleri birimi, Muhtarlık birimi, Evlendirme Memurluk birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile Dörtyol belediyesi olarak çalışmaktadır.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Dörtyol Belediyesini Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Dörtyol belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasın da şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Dörtyol Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dörtyol Belediyesi iş ilanları personel ihtiyacı olduğu zamanlarda gerçekleştirmektedir. Dörtyol belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Dörtyol belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir