Dulkadiroğlu Belediyesi Personel Alımı 2017

Dulkadiroğlu Belediyesi Personel Alımı

Dulkadiroğlu Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dulkadiroğlu Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Dulkadiroğlu Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Dulkadiroğlu İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Dulkadiroğlu Belediye başkanı Necati Okay tarafından ilçemiz yönetilmektedir. Dulkadiroğlu Kahramanmaraş ilimizin bir ilçesidir. İlçemiz XIII. Yüzyıl sonların da Türkmenler tarafından kurulmuştur. Halep ve Antep bölgesi arasında bir bölgeye yerleşen Bozok Türkmenleri Antep’ten ve Elbistan’a uzanan bölgeleri ellerine geçirdi. Dulkadiroğlu bölgemizin kurulması sağlayan Türkmen beyliği tam olarak bilinmektedir. 2017 yıl dönemine kadar gelen Dulkadiroğlu belediyesi başkanı Necati Okay yeni projeler ile günden güne ilçemiz gelişmektedir.

Dulkadiroğlu Belediyesi Personel Alımı

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz Dulkadiroğlu belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlar da iş ilanları yayınlayan Dulkadiroğlu belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Dulkadiroğlu Belediyesi Bulunan Birimler Ve Çalışma Şartları

Dulkadiroğlu belediyemizde bulunan birimler ile hizmet vermekteyiz. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Dulkadiroğlu Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Dulkadiroğlu belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Yüz kızartıcı suçlar ile isnat edilmemesi gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Dulkadiroğlu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dulkadiroğlu belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. Dulkadiroğlu belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin