Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2018

dunya-goz-hastanesi-personel-alimi

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Dünya Göz Hastanesi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dünya Göz Hastanesi personel alımı yapıyor. Dünya Göz Hastanesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dünya Göz Hastanesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dünya Göz Hastanesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1996 yıllarında atılan Dünga Göz Hastanesi kurulduğu günden bu yana hastalarına verdiği kaliteli hizmetlerle bilinmektedir. O yıllardan günümüze kadarki süreçte hastanelerinin sayısını da yükselten Dünya Göz bugün ülkemizin bir çok şehrinde hizmet vermektedir. İnsan gözünün her branşında deneyimli doktorlarıyla faaliyetlerini sürdüren Dünya Göz Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak çok önemli bir istihdam ortamı yaratan bu hastanede sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dünya Göz Hastanesi İnsan Kaynakları

Küreselleşen dünyada “global insan” anlayışıyla hizmet veren personellerimiz ile hastanelerimizde size özel hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki akademik kariyere sahip 150 doktorumuz ve konularında uzman 1000 kişilik dev ekibimiz ile her geçen gün büyüyor ve sektöre yön veriyoruz. Bu yolda siz de bizimle ilerlemek isterseniz Dünyagöz Hastaneler Grubu’na sizi de bekliyoruz.

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok şehrinde yeni personellere ihtiyaç duyan Dünya Göz Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 40’ın üzerinde açık pozisyonu olan firma bir çok bölgeden alımlarını yapmayı sürdürüyor. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU Antalya
ANESTEZİ TEKNİKERİ Ankara
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Ankara
İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU Bursa
LABORANT İstanbul – Avrupa
HASTANE MÜDÜRÜ Tekirdağ
HASTANE / KLİNİK MÜDÜRÜ Ankara, İstanbul – Anadolu, Avrupa, Tekirdağ
HASTA İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ Antalya
Teknik Servis Personeli Kocaeli
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Tekirdağ
HASTANE MÜDÜRÜ Kocaeli
SERVİS HEMŞİRESİ Tekirdağ
TEMİZLİK PERSONELİ Tekirdağ
Hasta Danışmanı Antalya
Hasta Kabul Personeli İstanbul – Avrupa
Temizlik Personeli İstanbul – Avrupa

Dünya Göz Hastanesi iş başvurusu için tıklayınız.

18 Cevap Yazılmış = “Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2018”
  1. Abdulkadir 13 Aralık 2017
  2. Yetkin 6 Eylül 2017

Bir Cevap Yaz