Düzey Pazarlama Personel Alımı 2018

duzey-pazarlama-personel-alimi

Düzey Pazarlama Personel Alımı Yapıyor!

Düzey Pazarlama insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Düzey Pazarlama personel alımı yapıyor. Düzey Pazarlama iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Düzey Pazarlama iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Düzey Pazarlama eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Düzey Pazarlama 1975 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana sektördeki faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Düzey Pazarlama personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olabilir. Düzey Pazarlamada bir iş sahibi olabilmek için ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Düzey Pazarlama İnsan Kaynakları

Düzeyli Olmak

Kariyer seçimi bireyin bütün yaşamını etkileyecek, en önemli kararlardan birisidir. Bu seçimde en önemli kriter cazip sektör ve doğru şirket tercihidir. Adımınızı, büyümeyen, geleceği olmayan bir sektöre atarsanız, geleceğinizi çok kısıtlarsınız. Büyümekte olan, cazip bir sektörde, yanlış bir firmada başlarsanız zaman kaybeder, değişiklikler aramak zorunda kalırsınız. Hüner iki kriteride üst üste getirebilmektir. Geleceğiniz için büyümekte olan gıda sektörünü ve Koç imajı ve güvencesiyle Düzey’i değerlendirin. Cazip sektör ve doğru kurumsal yapı kriterlerini Düzey’de yakalayın.

İnsan Kaynakları Misyonu

Vizyona ulaşma ve müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunan Düzey Çalışanlarının, daha nitelikli, katılımcı, katma değer yaratıcı olabilmeleri amacı ile iletişimi, motivasyonu artırıcı çalışmalarla destekleyerek, çalışanların iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve Düzeyli olmaktan gurur duyan çalışanların olduğu bir iş ortamı yaratmak.

Düzey Pazarlama Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok şehrinde yeni elemanlar alacak olan Düzey Pazarlama personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Düzey Pazarlama’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bölge Satış Sorumlusu Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas, Trabzon
Depo Sevkiyat Görevlisi İstanbul

Bir Cevap Yaz