E-Bebek Personel Alımı 2017

e-bebek-personel-alimi

E-Bebek Personel Alımı Yapıyor!

E-Bebek insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre E-Bebek personel alımı yapıyor. E-Bebek iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? E-Bebek iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde E-Bebek eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Çok güzel bir düşünce ile kurulan ve insanlara son derece fayda sağlayan bir hizmet olan E-bebek.com internet sektöründeki başarılı yürüyüşünü sürdürmektedir. Sadece internet üzerinden değil, ülkenin bir çok bölgesinde mağazalarıyla da bebek sahiplerine hitap eden E-bebek bugünlerde bir çok yeni personel aramaktadır. Çatısı altında onlar insana iş imkanı sağlayan E-bebek personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip E-bebeğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

E-Bebek İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

ebebek olarak biliyoruz ki; başarıya ulaşmada en büyük rolü üstlenen temel kaynağımız çalışma arkadaşlarımızdır. Bu bilinçle İnsan Kaynakları politikamızı şöyle tanımlıyoruz; İnsan kaynakları politikamız bebeveyn memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve değerli hissettiği, kişisel gelişimin ve içeriden yükselmenin desteklendiği ve yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmaktır.

Ebebek, çalışanlarına daima yetki ve sorumluluk verir ve bu sorumlulukları yönetebilen çalışanlarını daha üst pozisyonlara taşır. ebebek etik kurallarında da vurgulandığı üzere organizasyonumuzun en önemli prensiplerinden birisi içeriden insan yetiştirmedir. Organizasyonumuz, dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder. Örneğin mağazalarımızda bebekolog olarak başladığınız kariyerinize sırasıyla Takım Lideri, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü ve Bölge Müdürü olarak devam edebilirsiniz.

Yöneticilerimiz, olayları ve işleri basite indirgedikçe verimliliğin ve performansın artacağına inanan kişilerdir.

Ebebek’te tüm çalışanların imzalı görev tanımları vardır ve aşağıdaki maddeler tüm ebebek yöneticilerinin ortak sorumluluğudur:
·   Kendi halefini, kendi yerini alabilecek takım arkadaşlarını yetiştirmek
·   Ekibinin performansını yakından izlemek ve onların mutluluğunu sağlamak

E-Bebek Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin çeşitli şehirlerinde yeni personel ihtiyacı duyan E-bebek personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra E-Bebek iş başvurularınızı firmaya gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Part Time Satış Danışmanları Balıkesir
Satış Danışmanı Eskişehir
Satış Danışmanı Trabzon
Satış Danışmanı Muğla
Takım Lideri Kayseri
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı Bursa
Takım Lideri Bursa
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Part Time Satış Danışmanları İstanbul – Anadolu
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Takım Lideri Eskişehir
Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
6 Yorum
  1. 10 Nisan 2017
  2. 18 Mart 2017
  3. 27 Eylül 2016
  4. 11 Mayıs 2016
  5. 21 Mart 2016
  6. 16 Ağustos 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir