EAE Elektrik Personel Alımı 2017

eae-elektrik-personel-alimi

EAE Elektrik Personel Alımı Yapıyor!

EAE Elektrik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre EAE Elektrik personel alımı yapıyor. EAE Elektrik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? EAE Elektrik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde EAE Elektrik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kendi sektöründe ülkemizin önemli firmalarından biri olan EAE Elektrik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

EAE Elektrik Hakkında

”YALIN DÜŞÜN YALIN YAŞA”

”DÜNDEN BUGÜNE EAE”

EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik A.Ş. ile Güngören’deki fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’deki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’ta kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE Şirketler Grubu, 1982 yılında EAE Aydınlatma A.Ş, 1995 yılında EAE Elektroteknik A.Ş. ve 1996 yılında EAE Makine A.Ş.’yi bünyesine dahil ederek, üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir.

Satış ağı her geçen sene daha geniş bölgelere yayılan EAE Grup, 2007 yılında İtalya Milano’ da ürünlerinin satış ve pazarlaması için kurmuş olduğu EAE İtalya’yı da grup bünyesine dahil etmiştir.

Grubun yurtiçinde İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa ve Gaziantep’de; yurtdışında Moskova, Dubai, Abu Dabi, Bangalore, Mumbai, Yeni Delhi, Cidde, Riyadh, Kahire gibi birçok ülkede şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. ( Kaynak )

EAE Elektrik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin farklı bölgelerinden yapsa da çoğunluklu olarak İstanbul bölgesinden eleman arayan EAE Elektrik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek EAE Elektriğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış ve Pazarlama Elemanı İstanbul
Punch Operatörü İstanbul – Anadolu
Konstrüksiyon Mühendisi İstanbul – Anadolu
Makine Teknik Ressamı İstanbul – Anadolu
Bakım Müdürü İstanbul – Avrupa
Makina Otomasyon Teknikeri İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Makine Montaj Elemanı İstanbul – Anadolu
Otomatik Dizgi Teknisyeni İstanbul – Avrupa
Grafik Tasarımcı İstanbul – Avrupa
Güvenlik Elemanı İstanbul – Avrupa
CNC İşleme Merkezi Operatörü İstanbul – Anadolu
Proje Teknikeri İstanbul – Avrupa
Satış Pazarlama Sorumlusu Antalya
Satış Pazarlama Sorumlusu İstanbul
1 Yorum
  1. 6 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir