Eczacıbaşı Staj Başvurusu 2017

Eczacıbaşı Staj Başvurusu

Eczacıbaşı staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Eczacıbaşı şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Eczacıbaşı staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Eczacıbaşı Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Eczacıbaşı Hakkında

1978 yılında kurulan Eczacıbaşı, bugüne kadar temizlik ürünleri, kişisel temizlik ürünleri, bakım ve kuaför ürünleri, ev temizliği ile endüstriyel temizlik ürünleri ve gıda ürünleri gibi pek çok alanda tüketim ürünü sunan bir firmadır. Eczacıbaşı, toplamda 49 marka ve 1800’den fazla ürün çeşitliliğine sahiptir.

Eczacıbaşı Staj Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Eczacıbaşı’nda staj yapmak isteyenlerdenseniz, yazımızı okuyarak Eczacıbaşı staj başvurusu için gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

Eczacıbaşı Staj Şartları

Eczacıbaşı staj yapmak isteyenlere büyük seçenekler sunmaktadır. Tüketim ürünleri grubunda, intema ve yapı gereçlerinde üniversite stajyeri, büro yönetimi ve sekreterlik bölümü stajyeri, sağlık hizmetlerinde lise stajyeri, tıbbi tanıtım ve pazarlama stajyeri ile kalite laboratuvarları stajyeri için de Eczacıbaşı stajyer alımı yapmaktadır.

Bu pozisyonlara alınacak olan stajyerlerin, alınacağı bölüme göre aranan şartlar farklılık göstermektedir. Eğitim durumu, yaş, ikamet edilen bölge gibi kriterler aranmaktadır. Bu kriterleri öğrenmek için Eczacıbaşı kariyer sitesine girerek istediğiniz pozisyonda aranan kriterlere bakabilirsiniz.

Eczacıbaşı Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eczacıbaşı kariyer sitesine girerek, staj sekmesine tıklayın ve size sunulan seçeneklerden staj yapmak istediğiniz pozisyonu seçin. Pozisyon için gereken şartları taşıyorsanız yine aynı sayfada size sunulan butondan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu pozisyonlarda açık olmasa dahi başvurunuz açık pozisyon olduğunda değerlendirilmek üzere veri tabanına alınır. CV hazırlayarak insan kaynaklarına iletmek suretiyle de başvuru yapabilirsiniz.

Eczacıbaşı staj ilanlarını takip etmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir