Eksim Yatırım Holding Personel Alımı 2017

eksim-yatirim-holding-personel-alimi

Eksim Yatırım Holding Personel Alımı Yapıyor!

Eksim Yatırım Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Eksim Yatırım Holding personel alımı yapıyor. Eksim Yatırım Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Eksim Yatırım Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Eksim Yatırım Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1986 yıllarında kurulan ve bir dış ticaret şirketi olan Eksim Yatırım Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Eksim Yatırım Holding İnsan Kaynakları Politikası

İşe Alım

İnsan Kaynakları olarak işe alımda önceliğimiz şirket vizyonu ve stratejisi doğrultusunda yetenekli işgücünü organizasyonumuza kazandırmaktır. Bu doğrultuda açık pozisyonlarımızla ilgili kriterler, görev tanımları ve adaylardan beklentiler ortaya konulmaktadır. Yayınlanan açık pozisyonlara gelen başvurulardan uygun bulunan adaylarla görüşmeler yapılıp, kişilik testi, yabancı dil testi, genel yetenek testi gibi uygulamalarla işe uygun adayın belirlenmesi desteklenmektedir. Bu sürecin sonunda uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılıp, teklifin kabul edilmesi durumunda işe alımı gerçekleştirilmektedir

Gelişim programları

Gelecekte de başarısını sürdürebilme hedefinde olan Eksim Yatırım Holding, Eksim Liderlik Okulu, Yöneticilik Eğitimleri, Mesleki Gelişime Dayalı Eğitimler ile Kişisel Gelişim Eğitimleri gibi gelişim programları ile çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Kariyer Planlama

Eksim Yatırım Holding’ de etkin bir kariyer planlama sistemi uygulanmaktadır. Kademe sistemi temeli üzerine kurulu kariyer gelişim planlarına göre yapılan rotasyon, geçici görevlendirme, terfi, transfer uygulamaları sayesinde çalışanlarımızın kariyer gelişimi ve pozisyonların yedeklenmesi sağlanmaktadır. ( Kaynak )

Eksim Yatırım Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Eksim Yatırım Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek siz de Eksim Yatırım Holding’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Pazarlama Uzmanı İstanbul – Anadolu
Bütçe ve Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu
Kalite Kontrol Mühendisi Artvin
İç Denetim Uzmanı İstanbul – Anadolu
SAP Proje Müdürü İstanbul – Anadolu
İş Zekası Uzmanı İstanbul – Anadolu
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul – Anadolu
Proses Kalite Mühendisi Tekirdağ
Elektrik Otomasyon Mühendisi Tekirdağ
3 Yorum
  1. 20 Ocak 2017
  2. 13 Temmuz 2016
  3. 26 Aralık 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir