Elba Personel Alımı 2017

elba-personel-alimi

Elba Personel Alımı Yapıyor!

Elba insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Elba personel alımı yapıyor. Elba iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Elba iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Elba eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Elba, 1969 yıllarında İstanbul bölgesinde kurulmuştur. Alüminyum basınçlı döküm ve zaman parçalarının üretimini yapan Elba kurulduğu günden bu yana gösterdiği faaliyetlerle kendi sektörünün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Elba İnsan Kaynakları

Elginkan Holding İnsan Kaynakları Politikamız Elginkan Topluluğu Amacı ve İlkeleri doğrultusunda yürütülmektedir.

Elginkan Topluluğu; çalışanları ile birlikte, Topluluk Şirketlerini önce Avrupa, daha sonra dünya şirketleri haline getirmeyi, Türk ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlakı ve toplum kültürü normlarında kıymet yaratarak EBEDİ MÜESSESE olmayı amaçlamaktadır.

Ebedi müessese olma amacımız doğrultusundaki “Önce İnsan” ilkemiz; İnsan Kaynakları Politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Önce İnsan ilkemiz, Elginkan Holding İnsan Kaynakları Sistemlerimizin etkin, çağdaş ve adil işleyişini sağlamakta ve insan kaynağımıza yönelik stratejik hedeflerimizi belirlemektedir.

Önce İnsan ilkemiz; en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır hedefiyle yürütülmektedir. Çalışanlarımızın yeteneklerinden, insan gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkân tanımak, bilgi transferinin ve paylaşımın sağlandığı ortamı yaratmak hedeflerimizdir.

Hizmet ve üretim kalitesini sürekli iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansını geliştirmek, çalışanlara eşit kariyer ve profesyonel gelişme imkânları sağlamak stratejik hedefimizdir.

Yönetim felsefemizin temel taşı, çalışanlarımızda sahiplik duygusunun geliştirilmesi ve girişimcilik ruhunun ön plana çıkartılmasıdır.

Önce İnsan ilkemiz sadece Elginkan Topluluk şirketlerimize yönelik değil, aynı anda topluma hizmet etmeye de yönelik kurumsal değerimizdir. Bu doğrultuda;

–   Elginkan Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezleri’miz kanalıyla gençlere, işsizlere, engellilere, mesleki ve kişisel gelişimi hedefleyenlere eğitim imkânları sunuyor,

–     Stajyerlerimize iş deneyimi kazandırarak iş hayatına hazırlıyor,

–    Üniversite öğrencilerine burs imkânı sunarak eğitimlerini tamamlamalarını sağlıyoruz.

Önce İnsan ilkemiz, ebedi müessese olma amacıyla Elginkan Topluluğu’nun “Yıllarca Beraber Olmak”, “Sağlıklı Büyüme” ve “Varlığımızın Dayanağı Doğrulumuzdur” ilkeleriyle de bütünsellik içindedir. ( Kaynak )

Elba Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul ve Manisa bölgesinden yapan Elba personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Elba’ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

2 Yorum
  1. 20 Temmuz 2017
  2. 12 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir