Eldaş Personel Alımı 2017

eldas-personel-alimi

Eldaş Personel Alımı Yapıyor!

Eldaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Eldaş personel alımı yapıyor. Eldaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Eldaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Eldaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2004 yıllarında kurulan Eldaş kurulduğu günden bu yana gösterdiği faaliyetler ile kendi sektörünün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Eldaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmaya nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı öğrenmek için ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Eldaş Hakkında

Eldaş Deney ve Kalibrasyon Merkezi; sektörlerin ihtiyaç duydukları deney alanında kurulmuş ve 2004 yılının başlarından itibaren; müşterilerine alanlarında uzman personeli ile hizmet vermeye başlamıştır. Firmaların bu zamana kadar yurtdışına deney için yatırdıkları finansmanların Türkiye içinde kalması için altyapısının en iyi şekilde kurarak teknik ve bilgi anlamında şu anda Türkiye’ nin önde gelen test ve kalibrasyon merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Müşterilerine her zaman en kaliteli, en hızlı ve en hesaplı hizmeti vermeye ilke edinmiş Eldaş; sektörün sorunlarını dinleyerek alt yapısını her zaman güncel tutmaya çalışmıştır. Bu anlamda Eldaş laboratuvarları şu anda tek iki EMC odası bulunan laboratuvardır.

2005 yılında akreditasyon işlemlerini tamamlayan Eldaş yine Türkiye’ de bu alanda TÜRKAK’ tan ilk akreditasyonu alan tek test merkezi olma ünvanını korumaktadır. 2008 yılında ise Kalibrasyon Laboratuvarı akreditasyon işlemlerini tamamlayarak akreditasyon belgesini almıştır. ( Kaynak )

Eldaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara bölgesinden yapacak olan Eldaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Eldaş’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir