Elif Plastik Personel Alımı 2017

elif-plastik-personel-alimi

Elif Plastik Personel Alımı Yapıyor!

Elif Plastik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Elif Plastik personel alımı yapıyor. Elif Plastik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Elif Plastik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Elif Plastik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ticaret hayatına 1970’li yıllarda atılan ve zaman içerisinden bir çok başarılı işe imza atan Elif Plastik günümüze kadar gelen süreçte iyi bir büyüme kaydederek sektörün en güçlü firmalarından birisi haline gelmiştir. Büyük bir firma olduğu için aynı orantıda çok fazla çalışanı bulunan Elif Plastik personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı yaratan ve yayınladığı ilanları ile de bir çok insana yeni iş imkanı sunan bu büyük firmaya sizler de başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Elif Plastik İnsan Kaynakları

Kariyer & Çalışan Gelişimi

Elif, söz verdiği kalite ve hizmetin, sadece kalifiye çalışanlarla elde edilebileceğinin bilincindedir. Bu nedenle Elif, yüksek kaliteli çalışanlar seçer ve önlerindeki uzun yolda onları daha da nitelikli hale getirmek için yatırımlar yapar. Çalışanların gelişimi, performans değerlendirme sonuçlarından biri olan gelişim planlaması sayesinde Elif performans yönetimi süreci ile bütünleşmiştir

Yeni çalışanların, Elif ve endüstrinin dinamikleri hakkında tutarlı tanıtıcı eğitimler almasını sağlamak için, her pozisyona yönelik özel giriş ve oryantasyon programları düzenlenmektedir. Elif yetkinliklerin ve yeteneklerin resmi eğitim programları ve eğitim araçlarının yanı sıra görev başında da geliştirilebileceğine inanır. Elif, resmi programlar, süreçler, kurum çevresinde eğitim ve geliştirmenin yanı sıra ‘iş başında öğrenim’ yoluyla yetenekleri inşa eder. Elif şirketin insan kaynakları stratejisine paralel olarak çalışanların gelişimi üzerinde durur ve bu gelişimi desteklemeye yönelik birçok olanak sağlar.

Elif Plastik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Elif Plastik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu pozisyonlardan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kullanıcı Destek Uzmanı İstanbul – Avrupa
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul – Avrupa
Genel Başvuru İstanbul – Avrupa
Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Mürekkep Mühendisi İstanbul – Avrupa
Yardımcı İşletmeler Teknikeri İstanbul – Avrupa
Strategic Marketing İstanbul – Avrupa
11 Yorum
 1. 26 Eylül 2017
 2. 18 Eylül 2017
 3. 7 Eylül 2017
 4. 7 Eylül 2017
 5. 10 Haziran 2017
 6. 13 Kasım 2016
 7. 29 Mayıs 2016
 8. 14 Mayıs 2016
 9. 11 Şubat 2016
 10. 19 Kasım 2015
 11. 24 Haziran 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir