Elsis Personel Alımı 2018

elsis-personel-alimi

Elsis Personel Alımı Yapıyor!

Elsis insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Elsis personel alımı yapıyor. Elsis iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Elsis iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Elsis eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Elsis Hakkında

1971’de kurulan ELSIS, Elektronik Sistemler Sanayi A.Ş., güç elektroniği ekipmanlarının AR&GE, tasarım ve imalatı üzerine çalışmaktadır. Ürünler, endüstriyel ve askeri standartlara uygun olara, müşteri talepleri uyarınca üretilmektedir.

ELSIS ana ürünleri, anahtar modlu güç kaynakları, batarya şarj cihazları, DC/DC gerilim dönüştürücüleri, DC/AC evrigeçleri, kesintisiz güç kaynakları, AC hattı gerilim düzenleyicileri ve güç yönetim birimleridir.

Birimlerin çoğunluğu paralel-yedek çalışma için düzenlenebilir. ( Kaynak )

Elsis Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Ankara bölgesinden yapan Elsis personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Elsis’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Depo Kayıt Elemanı Ankara
Depo Elemanı Ankara

Bir Cevap Yaz