Elsys Personel Alımı 2018

elsys-personel-alimi

Elsys Personel Alımı Yapıyor!

Elsys insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Elsys personel alımı yapıyor. Elsys iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Elsys iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Elsys eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2000 yılında çalışma hayatına başlayan Elsys, şirketlerin iş süreçlerini daha dinamik yapmak için teknolojik çözümler sunmakta ve üretmektedir. Bugün çeşitli sektörlerden 100’ü aşkın müşterisiyle, 200’ün üzerinde personel kadrosuyla bilişim sektörünün önemli firmalarından birisi olan Elsys personel alımı yapmaya devam ediyor.

Sizler için hazırladığımız bu haberde Elsys insan kaynakları departmanının yaptığı duyuruyu ve şirketin boş pozisyonlarını bulacaksınız. Dilediğiniz ilana anında başvuru yapabilirsiniz.

Elsys İnsan Kaynakları

Çalışana Verilen Değer

Elsys, alanında lider ve ileri derecede uzman danışmanlık, yazılım ve internet teknolojileri birimleriyle her ölçekte şirketin ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojisinde kurumsal çözümler üreten ve geliştiren öncü bir şirkettir. Farklı sektörlerde çeşitli ölçeklerde pek çok şirkete ileri derecede uzman kadrosu ile danışmanlık ve uygulama hizmeti sunan Elsys, çalışanlarını var olan en büyük değeri ve organizasyonunun ayrılmaz bir parçası olarak görür.

Elsys Ailesi

Alanında lider ve öncü bir organizasyon olan Elsys, şirket içinde şeffaf ve yalın bir yapılanmayı ilke edinmiştir. Elsys, kurumsal olarak bugüne kadar öncülüğünü yaptığı pek çok alandaki başarılarını her biri Elsys Ailesi`nin önemli bir bireyi olan üstün nitelikli çalışanlarıyla gerçekleştirmiştir.

İnsan Kaynakları Politikası

Elsys, bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumanın ve  dünya standartlarında çalışmanın bilincindedir. İşletmeleri canlı tutan en önemli unsurun “insan” faktörü olduğu inancıyla, sürekli gelişimini desteklemek ve örnek uygulamalar sergilemek amacındadır.

Elsys Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bütün alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirecek olan Elsys personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Size uygun en iyi işe karar verdikten sonra hızlı bir biçimde başvuru yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
SAP Consultants (SD, MM, WM, PP, CO, FI) İstanbul – Avrupa
Erfahrene SAP ABAB Berater İstanbul – Avrupa
SAP Bütçe Planlama Uygulama Danışmanları (BPC) İstanbul – Asya
SAP Karriere Anstrebenden Absolventen İstanbul – Avrupa
Tecrübeli SAP Destek Danışmanı İstanbul – Asya
Planlama Asistanı İstanbul – Asya
Çözüm Yöneticisi (Presales & Solution Manager) İstanbul – Asya
Sektör Satış Yöneticisi İstanbul – Asya
Tecrubeli SAP CO Modül Danışmanı İstanbul – Asya , Avrupa
SAP Business Objects İş Zekası Danışmanları İstanbul – Asya
Tecrübeli SAP PP Modül Danışmanı İstanbul – Asya
Tecrubeli SAP PI/PO Danışmanları İstanbul – Avrupa

Elsys iş başvurusu için tıklayınız.

 

Bir Cevap Yaz